Сьогодні – річниця загибелі в АТО Олександра Суліцького

Вшанували память квасилівчанина Олександра Суліцького, який загинув 10 серпня 2014 року в АТО на сході України, представники Квасилівської організації політичної партії «Сила Людей». Вони поклали квіти на могилу свого земляка і помолилися за спокій його душі.

Як відомо, Олександр Суліцький у 2014 році пішов на війну добровольцем, будучи сержантом 2-го батальйону територіальної оборони Рівненської області «Горинь». А уже за кілька місяців загинув у віці 35 років під час виконання бойового завдання від розриву гранати, прикриваючи собою товаришів по службі. Мав можливість відкинути гранату від себе — але поряд стояли бензовози.

Як зазначив голова Квасилівського первинного осередку політичної партії «Сила Людей» Павло Дутко, селище завжди буде шанувати свого героя, що віддав життя, аби врятувати усіх нас:

– Літо 2014 року, мабуть, було найтрагічнішою сторінкою в історії незалежної України. Російські окупаційні війська наступали по всіх напрямках. І лише ціною життів багатьох сотень, або й тисяч воїнів нам вдалося зупинити ворожу навалу. Саме завдяки мужності Олександра Суліцького і інших героїв, Квасилів сьогодні є мирним українським селищем. Я переконаний, що так буде і в майбутньому, і перемога в московського-українській війні буде за нами, адже на нашому боці правда.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...