Про сайт

Перший альтернативний інформаційний портал Квасилова «Інший Квасилів» заснований 1 травня 2014 року. Наші журналісти завжди уважно відслідковують останні політичні, економічні, кримінальні, соціальні, культурні та спортивні події Квасилова, подаючи інформацію оперативно та правдиво.

Головною перевагою порталу «Інший Квасилів» перед іншими ЗМІ селища є наша повна незалежність від влади та будь-яких політичних партій і організацій. Ми нікому нічого не винні і самі здатні забезпечити себе фінансово. Внаслідок цього, ми маємо змогу безперешкодно висвітлювати будь-які проблемні та наболілі питання без цензури та темників, пишучи про те, що інші замовчують, або приховують.

«Інший Квасилів» – той майданчик, де кожен квасилівчанин може знайти щось цікаве для себе і висловити власну думку. Ми виступаємо за чесну та порядну дискусію в коментарях та засуджуємо публічні образи, наклепи, використання нецензурних висловів та інші ганебні явища, які не прикрашають жодну людину.

Використання матеріалів порталу «Інший Квасилів» дозволяється лише при умові посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на сайт. Усі права захищені законодавством України.