Акція «Зробимо Україну чистою!» знову відбулася в Квасилові

Вже другий рік поспіль Квасилів долучився до всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою!», яка відбулася у суботу, 12 квітня. Цього разу в акції з прибирання сміття взяли участь 5 волонтерів, які впродовж трьох годин очистили узбіччя вулиці Перспективної (бетонки) та ліквідували стихійне сміттєзвалище в одній з лісопосадок селища.

За кілька годин роботи квасилівські волонтери зібрали 9 пакетів зі склом, 6 – з PET-пляшками та 26 – з усім інших сміттям. Крім того, учасники акції долучилися до встановлення всеукраїнського рекорду з найбільшої кількості сміття, зібраного за одну секунду в Україні.

За словами координатора акції «Зробимо Україну чистою!» в Квасилові Павла Дутка, подібні заходи дарують чимало приємних емоцій та задоволення як їх учасникам, так і всім оточуючим. «В першу чергу, тішить те, що акція «Зробимо Україну чистою!» стає в Квасилові традиційною, адже проводиться уже вдруге поспіль. Шкода, звичайно, що людей, які самотужки та з власної ініціативи готові покращувати якість свого життя, очистивши від сміття місця, які є обличчям нашого селища – дуже небагато. Але я задоволений, що такі люди є, і що знаю їх особисто» – зазначив координатор акції.

 

1

Поїхали!

7

20

26

31

Прибирання від сміття узбіч вулиці Перспективної (бетонки)

45

Встановлення всеукраїнського рекорду

52

Результати роботи

5559

Стихійного сміттєзвалища поблизу лісопосадки більше не існує. Чи надовго?

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...