Амбулаторію ремонтуватимуть ще як мінімум пів року

Вже двічі чиновники Рівненської міської ради не вкладаються у раніше оголошені терміни завершення робіт, здійснюючи капітальний ремонт Квасилівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини.

Те, що впродовж найближчих місяців очікувати завершення ремонту та повернення лікарів у селище не варто, підтвердила під час свого щорічного звіту перед Рівненською міською радою староста Квасилова Віта Кисільова:

– Ремонтні роботи продовжуються. Завершилися ремонт покрівлі і вхідної частини. Реконструкція відбулася. Зараз чекають на тендер і будуть продовжувати капітальний ремонт.

На затримку у проведенні тендерів і виготовленні проєктної документації щодо ремонту свого структурного підрозділу – амбулаторії у Квасилові – поскаржився і директор центру медичної допомоги «Центральний» Олег Шрам у коментарі «Суспільному»:

– Кошти освоєні, документація є, чекаємо кошти на внутрішні роботи. Виділять депутати кошти, думаю, це на наступний рік першим же траншем. І, думаю, до середини літа ми вже переселимо наших лікарів.

 Нагадаємо, що раніше заступник міського голови Рівного Юрій Поліщук спрогнозував, що у жовтні 2021 лікарі прийматимуть пацієнтів у Квасилові. Пізніше начальник управління охорони здоров’я Рівненської міської ради Віктор Іськів назвав іншу дату завершення робіт – 15 грудня 2021 року. Як бачимо, прогнози обох чиновників виявилися помилковими.

Фото – «Суспільне»

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...