Американцеві дозволили придбати понад 75% акцій квасилівського «Рівнесільмашу»

Антимонопольний комітет України надав громадянину США Франкліну МакМахону дозвіл на придбання понад 75% акцій ПАТ «Рівнесільмаш», що знаходиться у Квасилові.

Згідно повідомленням, АМКУ надав два дозволи – на концентрацію більше 25% акцій «Рівнесільмашу», і на понад 50% акцій.

Зазначається, що про придбання контрольного пакета акцій «Рівнесільмашу» (понад 52%) МакМахоном стало відомо ще у 2006 році. До цього контроль над компанією належав лізинговій компанії «Украгромашінвест», проти якої Генпрокуратура порушувала справу щодо незаконності відчуження держпакетів акцій кількох підприємств сільгоспмашинобудування, які входили до її статутного капіталу.

Потім підконтрольне МакМахону ТОВ «Морган Феніче» (Івано-Франківськ) на приватизаційному конкурсі з елементами аукціону придбало ще 38% акцій «Рівнесільмашу» за 22,325 млн грн при стартовій ціні в 22,31 млн грн.

У 2012 році подружжя МакМахонів відкрило на площах придбаного ними «Рівнесільмашу» меблеву фабрику ТОВ «Морган Феніче», інвестувавши у це виробництво 10,5 млн євро. Спочатку на підприємстві працювали 120 співробітників.

У квітні 2016 року ці фірми повідомили про намір протягом трьох років інвестувати 280 млн грн (9,3 млн євро) у розширення виробничих потужностей і додаткове обладнання, що дозволить наростити обсяги виробництва і експорту в 3,4 рази до показників 2016 року – до 3 млрд грн.

Компанія є частиною міжнародного холдингу «Home Group SA». Це відомий європейський виробник товарів для будинку, зареєстрований в Люксембурзі.

Холдинг має виробничі потужності в Польщі, Естонії та Україні з кількома тисячами співробітників, проводить експортно-імпортну діяльність в 22 країнах Європи й світу.

Про це повідомляє сайт mind.kiev.ua.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...