Балкон сусідки використали, як смітник (+фото)

Дуже непривабливого вигляду набув балкон мешканки однієї з квартир по вулиці Молодіжній, 42, що в Квасилові Ніни після того, як її сусідка, що живе поверхом вище, зробила ремонт. Але прибирати це неподобство ті, хто його спричинив, жодного бажання не виявляють.

За словами жительки Квасилова Ніни, ця неприємна для неї подія трапилася наприкінці липня:

– Я мешкаю на четвертому поверсі, а на п’ятому наді мною сусіди почали утеплювати свою квартиру. Роботи відбувалися у кілька етапів і впродовж усього цього часу все сміття сипалося на мій балкон. І коли все закінчилося, ніхто за собою не прибрав.

Більше того, працівник-альпініст постійно використовував скло мого балкону як підпору, спираючись ногами на вікна. На жодні мої зауваження працівник не реагував, поводячись зухвало. Оскільки це був не перший подібний випадок, у мене не було іншого виходу, як викликати поліцію, яка склала відповідний протокол.

Наразі усе що я хочу, це щоб сусіди прибрали мені балкон після свого ремонту – витерли скло вікон із зовнішньої сторони, відтерли фарбу та привели мою власність в належний вигляд.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...
 • Влад Теслюк

  Шановна пані Ніно !
  Наклеп та приниження людської гідності в нашій країні , карається законом !
  Працівник – альпініст по закінченню своєї роботи , витер всі підвіконники , а те , що він спирався ногами на віконні рами , було необхідним при виконанні його небезпечної роботи !
  Цікавить питання , чому ви в своїй цікавій статті не написали про те , як кричали до працівника – альпініста вживаючи нецензурну лексику , били його палкою по ногах при виконанні небезпечної , висотної роботи ? Як ви гадаєте , щоб могло б бути , якби він втратив рівновагу і впав ?!
  Наполегливо прошу припинити “террор” Вашої сусідки зверху !
  Дякую !

 • Юрій

  Ви пані Ніно ЧУДОва людина. То Вам собака заважає жити,то балкони спокою не дають. Усі хто в будинку Вас знає,мають думку що ви скандальна людина . Чому ви не пишете як ви били того хлопчину палкою по ногам коли він висів над 5им поверхом,як зверталися до нього з проханням утеплими Вам балкон і отримали відмову за вашу поведінку.Як працівники поліції не знайшли складу злочину в діях сусідки. Держава усіляко стимулює громадян утеплювати житло, а ваші дії схожі на сепаратиські так як ви створюєте усі умови щоб не зберігалася енергетична безпека в державі. Я радив би Вам придбати будиночок на острові де вам ніхто не заважатиме насолоджуватися самотністю і не буде сусідів, яким потрібно було б заздрити та писати наклепи. Гарного Вам настрою,ЗДОРОВ’Я,поваги до людей. Сьогодні вам не мила сусідка, завтра держава ,після завтра увесь світ. З усією повагою до Вас і вашої фантазії.

 • Кіра

  Добрий день, пані Ніно! Я хотіла б щоб ви дописали свою статтю, а саме те, що ви не дали нормально доробити балкон і довелося заплатити за недовершену роботу 5000грн . Чому Ви не пишете про те що вашу сусідку знають як доброзичливу людину а з вами не хочуть навіть вітатися.