Біля «Добробуту» збудують торгові павільйони, але автостоянку обіцяють зберегти

Наприкінці минулого тижня жителі Квасилова (Рівненщина) почали звертати увагу на металічні конструкції, які з’явилися зліва від супермаркету «Добробут», що в центрі селища. Водіїв найбільше непокоїло, що з’явилися вони на місці колишньої автостоянки і тепер не буде куди припаркувати свої транспортні засоби. Щоправда, керівники магазину запевнили, що після розширення закладу торгівлі стоянку повернуть на місце.

Як зазначив директор ТОВ «Добробут» Ярослав Бляшин, усі роботи поблизу супермаркету відбуваються у законний спосіб, з дотриманням архітектурних норм  і погоджені із Квасилівською селищною радою:

– Землю, про яку іде мова, ми придбали ще в 2015 році. А 30 липня минулого року виконавчий комітет Квасилівської селищної ради дозволив «Добробуту» добудувати кіоски, чим ми найближчим часом і будемо займатися. Зараз роботи ще не ведуться. Просто привезли металоконструкції і склали їх на нашій території. А от з приходом весни почнемо будувати тут торгові павільйони.

Що стосується нинішньої автостоянки, то нікому ставити тут свої машини ми не забороняємо. Встановили її на цьому місці ще до нас колишні власники супермаркету «Рікос». Звісно, ми зацікавлені, щоб покупцям супермаркету було де припаркувати своє авто. Тому, після закінчення усіх робіт, стоянка знову з’явиться, але вже трохи під іншим кутом. Свого часу я пояснював владі Квасилова, що не варто встановлювати знаки і малювати пішохідний перехід безпосередньо перед входом до «Добробуту». Адже тепер водії паркуються на переході і отримують штрафи. Так бути не повинно.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...