Біля насосної станції знайшли міну

Біля насосної станції знайшли міну

Мінометну міну часів Другої світової війни калібром 120 міліметрів виявили вчора, 15 грудня, неподалік насосної станції у Квасилові.

Небезпечну знахідку того ж дня успішно знешкодили піротехніки Головного управління ДСНС у Рівненській області.

Рятувальники закликають мешканців області бути пильними та обачними, адже вибухонебезпечні  предмети можуть знаходитися всюди, де проходили бойові дії: у полі та городах, у лісі та парках, у річках та ставках, будівлях та підвалах, на території колишніх полігонів. А особливо варто слідкувати за дітьми, попереджати їх про небезпеку, яку може нести звичайний, на перший погляд, шматок застарілого металу. В разі виявлення підозрілого предмету схожого на боєприпас необхідно негайно сповістити найближче розташований орган виконавчої влади, наприклад: селищну раду, дільничного міліціонера, пожежно-рятувальну службу ДСНС за телефоном «101».

При знаходженні вибухонебезпечного предмета категорично забороняється: брати його до рук, завдавати по ньому ударів, робити спроби розібрати або переносити з місця на місце, кидати в вогнище, або розводити над ним полум’я, збирати та здавати як металобрухт.

Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Рівненській області.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...