Бродячі собаки продовжують кидатися на квасилівчан

Безпритульні собаки й надалі становлять серйозну загрозу жителям Квасилова, а особливо – дітям. У цьому переконана мешканка селища Леся, яка у соцмережі «Фейсбук» днями розповіла про історію, яка з нею трапилася.

«Вже давно йшла мова про безпритульних собак, про те, що заважають і так далі. Але, як то кажуть, поки тебе не стосується особисто, то й сприймаєш це не так. Сьогодні одна з собак напала на мою дитину. Просто схопила за ногу. Не прокусила, дякувати Богу, але гарчала, чим сильно налякала мого сина, і ще одного хлопчика. Мій не з лякливих, і то злякався, а другий хлопчик злякався до сліз. Однокласник відбивав ту собаку, то лише після удару ногою вона відчепилася. Перепитувала декілька разів, чи не зачіпали вони її, говорили в один голос, що не чіпали. А вчора в дворі 38 будинку собака кинулась на дівчинку. Добре, що були поряд дорослі і захистили її. Народ, може щось треба робити? Я розумію, що собак вже не так багато, як було раніше, але все ж…. Страшно за дітей, які самі ходять до школи» – ділиться своїм враженнями квасилівчанка Леся.

Натомість, мешканка Квасилова Ірина, також у «Фейсбуку» повідомила, що жителі селища, зневірившись у допомозі з боку влади, своїм коштом та ресурсами проводять стерилізацію безпритульних собак. «Ми стерилізували за свій рахунок… Скидалися з сусідами… Але на всіх не розкошелишся… А селищній раді по барабану.. В гаражі ставили обігрівач, а це була осінь, і там собачки відходили від наркозу. Вони досить швидко прийшли у форму. Ветеринар, якого викликали, все зробив стерильно, швидко і якісно» – написала пані Ірина.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...