Будьте обережні! У Квасилові орудують злодії

Одразу дві спроби обікрасти оселі квасилівчан вчинили вчора, 8 серпня, зловмисники. Одна з них виявилася вдалою для злодіїв. Про це повідомили самі потерпілі, написавши відповідні повідомлення у «Facebook».

Перша подія трапилася близько 14.00 у одній з дев’ятиповерхівок по вулиці Молодіжній.

«Чоловік пішов на роботу на фабрику в другу зміну, а я – до сусідки на каву. Діти в табір поїхали. Приходжу через півгодини, відкриваю двері, а вони незамкнуті. Ну, думаю, забули закрити. А тут зі спальні на мене чоловік іде. Я до нього, тримаю двері і кричу, а він по руці стукнув і побіг донизу. А там, чую, іще один десь між поверхами. Забрали гроші, вони були по різних місцях на виду: 1700 гривень в одному місці і 900 гривень в другому. Забрали дитячі сережки одну пару і одну сережку золоті, і дві мед сплав пари (подумали, що золото). Все склав на місце, взяли малого ключа, хотів закрити двері і зробити вигляд, що нікого не було. Я намагалася затримати, але не з нашими людьми – ніхто не вийшов» – розповіла квасилівчанка Ірина. Жінка додала, що злодій, якого вона бачила, був чорнявий, з вусами і в оранжево-рожевій футболці.

А вже увечері непроханий гість з’явився на подвір’ї одного з приватних господарств по вулиці Рівненській.

«Цікаво, що хотів вкрасти молодий худорлявий чоловік із нашого двору? Але одне не розрахував – що у дворі собака, а як чужий у дворі то і ще дуже сильно зла. Тож  втікав так, що аж телефона білого «Самсунга» згубив» – написала мешканка приватної оселі Наталія. Пізніше вона додала, що о 5 ранку сьогоднішнього дня невідомий знову приходив, але так само швидко втік. За описом, чоловікові 20-25 років, чорнявий, був одягнутий у камуфляжну куртку. Щоправда, у цьому випадку заяву в поліцію жителі Рівненської, яких намагалися обікрасти, поки не писали.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...