Через Квасилів дозволили курсувати трьом приміським поїздам

Відсьогодні, з 30 червня, «Укрзалізниця» частково відновлює курсування приміських поїздів у Рівненській області. Наразі заплановано курсування трьох поїздів, які зупинятимуться проводячи висадку та посадку пасажирів на платформі Квасилів.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Розклад поїздів, які зупиняються в Квасилові, наразі виглядає наступним чином (вказаний час прибуття на платформу селища):

Рівне – Львів. 3:10.

Красне – Здолбунів-Пас. 7:17.

Сарни – Здолбунів-Пас. 7:26.

Здолбунів-Пас – Сарни. 17:46.

Здолбунів-Пас – Красне. 17:49.

Львів – Рівне. 22:37.

«Укрзалізниця» закликає пасажирів суворо дотримуватися усіх санітарних норм та серйозно ставитися до карантинних обмежень. Залізничники нагадують, що діють обмеження щодо кількості пасажирів, а саме перевезення по Рівненській області в межах 50 відсотків кількості місць для сидіння. Також обов’язковим є використання пасажирами та залізничниками засобів індивідуального захисту. Контроль за дотриманням протиепідемічних заходів буде здійснюватися поїзною бригадою та працівниками воєнізованої охорони. У разі виявлення порушень залізничники викликатимуть працівників Національної поліції України.

У разі прийняття в подальшому відповідних рішень регіональними комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласних державних адміністрацій призначення приміських поїздів буде продовжуватися.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...