Через зачинений садочок, батьки змушені брати дітей із собою на роботу

Вже п’ять місяців знаходиться на карантині Квасилівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок). За цей час батьки втомилися брати дітей із собою на роботу і вимагають від влади відновити заняття в дитсадку з 1 вересня.

Разом з тим, поки ні представники Рівненської облдержадміністрації, ні керівництво Квасилівської селищної ради не беруться спрогнозувати, коли заклад знову прийматиме дітей. У той же час завідуюча Квасилівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) Ольга Лисак повідомила, що в разі покращення епідеміологічної ситуації, відкриття може відбутися 7 вересня.

Щоправда, батьки так довго чекати не збираються.

Молода мама Юлія, яка працює на одному з ринків Рівного, змушена щодня замість садочка везти дитину з собою на роботу:

– Жити за щось потрібно, тож я і вожу дитину, яка змушена бути на ринку зі мною з 9 до 17 години. Платіжки за тепло і інші комунальні послуги з нас вимагають оплачувати щомісяця в обов’язковому порядку і на карантин ніхто уваги не звертає. Потрібно працювати.

У садочку вихователі кажуть, що коли відкриють заклад – залежить від батьків та їх звернень до органів влади. Тому ми будемо звертатися до тих пір, поки питання не вирішиться.

Ще одну маму звуть Катерина. Вона трудиться у медичному закладі і виховує дитину сама:

– Дитину немає з ким залишити. Тож мені пропонують наймати няню, або ж брати довготривалу неоплачувану відпустку. Жоден з варіантів мене не влаштовує. Потрібно якомога швидше відкрити садочок.

Пані Ніна – працівниця школи, яка змушена щодня водити онука із собою на роботу:

– Батьки обоє працюють, я теж. Зараз ще є можливість, щоб онук побув зі мною в школі. Але з 1 вересня це буде зробити значно складніше, оскільки розпочнеться навчання. Чому у Рівному садочки давно працюють, а у нас – ні?

Зі своїми проблемами люди звернулися до приймальні голови громадської організації «Новий Квасилів» Павла Дутка, який, за результатами зустрічі, вже готує звернення до органів влади:

– Я цілком підтримую вимоги батьків розпочати навчання в дитячому садочку Квасилова вже з 1 вересня. Буду звертатися до керівництва Рівненської облдержадміністрації та Квасилівської селищної ради, щоб діти пішли до садочка якомога швидше, а батьки та бабусі з дідусями мали можливість повноцінно працювати та заробляти кошти на гідне життя своїх нащадків.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...