Чоловік хоче торгувати свяченою водою

Чоловік хоче торгувати свяченою водою

Цікаве оголошення на дверях свого будинку помітила мешканка Квасилова Олена, повертаючись увечері з роботи додому. Мова у ньому йшла про те, що за певну плату автор об’яви привезе святу воду з Джерела святого Миколая, що у Гільчі.

Телефон, за яким можна зробити замовлення, додається. Жінка сфотографувала оголошення та перетелефонувала до знайомого священика. У розмові висловила стурбованість тим, що на святій воді хтось хоче заробити гроші. Власне, сама того не підозрюючи, пані Олена поділилась інформацією з протоієреєм Олександром Ілліним, який віднедавна є настоятелем храму у Гільчі, а проживає у Квасилові.

Того ж дня аналогічні об’яви отець Олександр побачив на дверях сусідніх будинків і навіть на дошках оголошень у Рівному. Тоді він вирішив зателефонувати за номером, вказаним в оголошенні.

– Слухавку взяли відразу, – каже панотець, – відповів молодий чоловічий голос. На моє запитання – хто дозволив торгувати водою з Джерела – молодик сказав, що не знав про необхідність дозволу і, тим паче, про благословіння. Я його попросив прибрати усі об’яви, тому що це – протизаконно.

Чи послухається автор оголошення поради священика – не відомо. Про всяк випадок отець Олександр про порушення повідомив у поліцію.

Про це повідомляє сайт Рівненської єпархії Української Православної Церкви Московського Патріархату.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...