Чому я хочу стати селищним головою?

Чому я хочу стати селищним головою

Дорогі земляки! Наприкінці вересня я прийняв дуже непросте і відповідальне для себе рішення – позмагатися за посаду Квасилівського селищного голови. Виборча комісія успішно зареєструвала мої документи і сьогодні я – один з кандидатів. Тож, гадаю, буде не зайвим пояснити вам, навіщо я ступив на цей шлях, і якою є моя мета.

По-перше, я не задоволений нинішньою владою Квасилова. Звісно, селище поступово розвивається і не стоїть на місці. Але це все – швидше відбувається дякуючи успішній праці підприємців та простих робітників, ніж завдяки нашим «господарникам». Впродовж усіх років Незалежності України Квасилів жодного разу не мав влади, яка б була чесною та відкритою для людей. Постійні зловживання, байдужість, корупційні скандали, безкінечний «дерибан» землі, продаж усіх найласіших об’єктів комунальної власності – це те, чим ми запам’ятаємо нинішніх та колишніх керівників Квасилова, які своєю свідомістю продовжують залишатися в тоталітарному Радянському Союзі і вже ніколи не зміняться.

Але зміни після Революції гідності та війни на Сході України – дуже потрібні! І змінитися має не лише прізвище селищного голови, але й ставлення влади до людей. Новий керівник Квасилова має вирішувати проблеми, а не вигадувати причини, чому він не може нічого зробити. Щодня я бачу сам і чую від людей про захмарні тарифи на тепло та інші комунальні послуги, дитячі майданчики, на яких небезпечно гратися, бо вони заповнені бродячими собаками, розбиті дороги та погано освітлені вулиці, ліфти, якими ніхто не користується через дуже високу вартість картки на проїзд, великі черги для дітей в дитсадок, підтоплення вулиць приватного сектору після кожного дощу. За багато років влада не вирішила жодної з цих проблем. Тому сьогодні очолити Квасилів мають не старі бюрократи та чиновники, а громадські активісти – люди з загостреним відчуттям соціальної справедливості, які не бояться труднощів і готові брати відповідальність на себе.

По-друге, я щодня спілкуюся з великою кількістю мешканців Квасилова. Люди телефонують мені, зупиняють на вулиці і висловлюють свою підтримку. «Лише ви можете навести порядок» – кажуть вони. Вперше висунутися на посаду селищного голови Квасилова мені запропонувала жінка з вулиці Здолбунівської, коли я допомагав громаді провести водопровід. Було це рівно два роки тому. З тих пір подібні пропозиції я чую регулярно. Я не можу розчарувати людей, котрі покладають на мене такі сподівання.

І, нарешті, по-третє, я маю чіткий план розвитку Квасилова, а також професійну команду, яка мені буде в цьому допомагати. Основу цієї команди складуть члени громадської організації «Новий Квасилів» – самодостатні та успішні люди, які вже сьогодні приносять чимало користі селищу. Переконаний, що разом ми збудуємо новий Квасилів – селище з розвиненою та сучасною інфраструктурою, жити в якому буде комфортно та безпечно, куди інвестори захочуть вкладати свої кошти. Квасилів має стати прикладом для усіх населених пунктів Рівненського району.

Вірю у власні сили і розраховую на вашу підтримку. Пам’ятайте, що альтернатива завжди є.

З повагою, кандидат на посаду селищного голови Квасилова Павло Дутко

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (11 голос (а, ів), середній бал: 3,55 із 5)
Loading...