Чому я хочу стати селищним головою?

Чому я хочу стати селищним головою

Дорогі земляки! Наприкінці вересня я прийняв дуже непросте і відповідальне для себе рішення – позмагатися за посаду Квасилівського селищного голови. Виборча комісія успішно зареєструвала мої документи і сьогодні я – один з кандидатів. Тож, гадаю, буде не зайвим пояснити вам, навіщо я ступив на цей шлях, і якою є моя мета.

По-перше, я не задоволений нинішньою владою Квасилова. Звісно, селище поступово розвивається і не стоїть на місці. Але це все – швидше відбувається дякуючи успішній праці підприємців та простих робітників, ніж завдяки нашим «господарникам». Впродовж усіх років Незалежності України Квасилів жодного разу не мав влади, яка б була чесною та відкритою для людей. Постійні зловживання, байдужість, корупційні скандали, безкінечний «дерибан» землі, продаж усіх найласіших об’єктів комунальної власності – це те, чим ми запам’ятаємо нинішніх та колишніх керівників Квасилова, які своєю свідомістю продовжують залишатися в тоталітарному Радянському Союзі і вже ніколи не зміняться.

Але зміни після Революції гідності та війни на Сході України – дуже потрібні! І змінитися має не лише прізвище селищного голови, але й ставлення влади до людей. Новий керівник Квасилова має вирішувати проблеми, а не вигадувати причини, чому він не може нічого зробити. Щодня я бачу сам і чую від людей про захмарні тарифи на тепло та інші комунальні послуги, дитячі майданчики, на яких небезпечно гратися, бо вони заповнені бродячими собаками, розбиті дороги та погано освітлені вулиці, ліфти, якими ніхто не користується через дуже високу вартість картки на проїзд, великі черги для дітей в дитсадок, підтоплення вулиць приватного сектору після кожного дощу. За багато років влада не вирішила жодної з цих проблем. Тому сьогодні очолити Квасилів мають не старі бюрократи та чиновники, а громадські активісти – люди з загостреним відчуттям соціальної справедливості, які не бояться труднощів і готові брати відповідальність на себе.

По-друге, я щодня спілкуюся з великою кількістю мешканців Квасилова. Люди телефонують мені, зупиняють на вулиці і висловлюють свою підтримку. «Лише ви можете навести порядок» – кажуть вони. Вперше висунутися на посаду селищного голови Квасилова мені запропонувала жінка з вулиці Здолбунівської, коли я допомагав громаді провести водопровід. Було це рівно два роки тому. З тих пір подібні пропозиції я чую регулярно. Я не можу розчарувати людей, котрі покладають на мене такі сподівання.

І, нарешті, по-третє, я маю чіткий план розвитку Квасилова, а також професійну команду, яка мені буде в цьому допомагати. Основу цієї команди складуть члени громадської організації «Новий Квасилів» – самодостатні та успішні люди, які вже сьогодні приносять чимало користі селищу. Переконаний, що разом ми збудуємо новий Квасилів – селище з розвиненою та сучасною інфраструктурою, жити в якому буде комфортно та безпечно, куди інвестори захочуть вкладати свої кошти. Квасилів має стати прикладом для усіх населених пунктів Рівненського району.

Вірю у власні сили і розраховую на вашу підтримку. Пам’ятайте, що альтернатива завжди є.

З повагою, кандидат на посаду селищного голови Квасилова Павло Дутко

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (9 голос (а, ів), середній бал: 3,67 із 5)
Loading...
 • НАТАША

  Ти постійно критикуєш владу, постійно тобі щось не подобається, а що зробив ти для цього щоб було краще? Єдине що я чула що ти десь мусор позбирав, чому б тобі зі своїми “активістами” не зробити для Квасилова щось реально корисне?

 • Віра

  Молодець, що мрієш стати селищним головою і взяти на себе відповідальність.Сподіваюсь, що у тебе вийде. Але мені не сподобалось те, що ти критикуєш так категорично всіх попередників. Стаю на захист Крета Д.Ф. Він порядна людина на мій погляд і зробив не мало для Квасилова – почав з дороги. Давайте навчимося бути не тільки критиками,а й вдячними односельцями.

 • dumka

  Правильно Дутко створює конкуренцію має щось бути нове , а не ті старі перевертні з одної в іншу такі як Жильчук пригають з одного пінька на інший ,На мою думку серд
  всіх Сільман достойний кандидат

  • s.i.r.i.e.s

   Тут напевне молоді кандидати мають змиритись з програшем і об’єднатись навколо найбільш рейтингового кандидата і вести свою передвиборчу компанію разом.
   Бо бачу своїми амбіціями розпатрошать голоси і пройде недай боже Жильчук, а твоя думка?

 • dumka

  Дуже ціва було б побачити виступ кожного з кандидатів но голову та почути іхню думку про розвиток то його бачення Квасилова в майбутньому чи зареєстрували себе та планують на дрождях пройти но голову бути розпорядником наших коштів хотілось побачити кожного виступ публічно то ми не живемо в 17 столітті

 • dumka

  Чесно кажечи здивовавний побачити в кандидатах Чижа сміх

 • s.i.r.i.e.s

  Так, все харашо, сайт себе позиціонує без цензури і темників, так якого хера удалять питання? харашо шо Print Screen працює

 • dumka

  Дутко якщо буде так продовжувати незабаром буде головою . Взага я всім кандидатам дивуюсь вони думають що систему Вони поміняють ні ні ні ні ні будуть плясать під дутку я миленькі хіба що мольдь можливо щось змінить а хто старший 1975 року це люди системи вони підкаблучники що район скаже тей будуть робити. Слава Україні !!!!!!! не підкаблучника і

 • s.i.r.i.e.s

  Кароче, перестаєте мірятися пісюнами, об’єднуєтесь, розбираєтесь хто голова, хто зам, хто секретар ради (якщо виграєте) і йдете командою. Бо відчуття що дуже буду сміятись з цих виборів, і цих лузерів

 • Kvasilov

  Пане голова правління громадської організації “Новий Квасилів” звертаюся до Вас з повторним питанням “чого ви не захотіли стати воїном коли Вам прийшла повіста, а зразу хочете стати селищним головою”? Народ хоче знати правду!!! Чи Вам є що приховувати що ви видаляєте коментарі?

 • таня

  На мою думку не народилася, ще та людина, яка вгодить всім і одразу, то ж давайте люди не будемо катигоричними у своїх висловлюваннях.Мені всеодно, хто буде головою, мені головне щоб ці обіцянки були лише не на папері, а в ділі. І ще якщо пан Дутко зробить ще один садочок, щоб можна було не переживати, чи пройде дитя чи ні, зменшить комунальні і буде робити все на благоустрій Квасилова, то я буду за його голосувати, і родичів і знайомих переконаю.

 • Олена

  садочок – це чудово. Тільки потрібно приміщення, спонсорів. Зібрати підписи населення і іти до відділу освіти. Я колись бажала зайнятися таким питанням, але не отримала відтримки, на жаль. А ще б зайнятися амбулаторією, а особливо дитячим відділом.