Чи порушував Котовський Закон про вибори?

Чи порушував Котовський Закон про вибори

В незаконній агітації під час минулих місцевих виборів звинуватив заступника селищного голови Квасилова Анатолія Котовського політик Дмитро Сільман (на фото). Подія трапилася під час засідання виконавчого комітету селищної ради, що відбулося у вівторок, 26 січня.

Після завершення звіту члена виконкому Анатолія Котовського, Дмитро Сільман заявив, що перший у жовтні минулого року проводив агітацію за кандидата на посаду селищного голови Степана Горбатюка в робочий час:

– Ви не перебували у відпустці в передвиборчий період, а це значить, що порушували Закон про місцеві вибори, агітуючи в робочий час.

На це звинувачення Анатолій Котовський відповів, що передвиборчою агітацією займався тільки ввечері після роботи, тож жодних порушень з його боку не було.

Нагадаємо, на останніх місцевих виборах, що відбулися у жовтні 2015 року, Анатолій Котовський підтримував Степана Горбатюка, який у підсумку і став селищним головою, набравши 21,99% голосів виборців. У той же час, Дмитро Сільман також брав участь у виборах очільника Квасилова, але посів лише четверте місце з результатом 10,99%.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...