Чи стане Квасилів новим мікрорайоном «Щасливе»?

Ідею будівництва в Квасилові цілого масиву нових п’ятиповерхових будинків озвучив на останній сесії селищної ради її голова Степан Горбатюк. Цей свій проект він назвав ««Щасливе» номер два» за аналогією з однойменним мікрорайоном Рівного.

Депутати вже проголосували за надання дозволу на розроблення детального плану території розміром у 9 гектарів за кафе «Затишок», де, за задумом очільника селища, й мають розміщуватися новобудови. Однак поспішність, з якою ухвалили дане рішення, сподобалася далеко не усім.

Цікаво, що згадав про зазначений вище проект рішення Степан Горбатюк лише в самому кінці сесії, попросивши включити його до порядку денного. Раніше ж, ні депутатам, ні виборцям про подібні наміри селищної ради нічого відомо не було. Разом з тим, селищний голова Квасилова запевняє, що це питання погоджене з відділом містобудування, архітектури та будівництва Рівненської райдержадміністрації:

– Там має бути три інвестори, а четвертий – Фонд держмайна. Будемо проектувати три житлових масиви. Є інвестори, які хочуть будувати і чекають нашого рішення. В перспективі можна вийти на продаж земельних ділянок під багатоповерхову забудову.

Водночас, на уточнююче прохання депутатів оголосити потенційних інвесторів, Степан Горбатюк сказав, що їх імен не пам’ятає.

Голова Рівненської районної організації політичної партії «Сила Людей», мешканець Квасилова Павло Дутко вважає, що влада мала б більш детально вивчити дане питання, зокрема – думку громади, перед тим, як ухвалювати подібні рішення:

– Ні для кого не секрет, що Квасилівська селищна рада нині переживає серйозну кризу з фінансами. Про те, що в бюджеті є діри, які нічим заповнити, говорить сам Степан Горбатюк. Тому влада й шукає, що продати, аби знайти кошти на найбільш важливі для селища потреби.

Звісно, розробляти детальний план території в болоті за «Затишком» рано, чи пізно таки потрібно було. З іншого боку, рішення на сесії ухвалювалося з порушенням закону «про доступ до публічної інформації», адже не було попередньо оприлюднене на сайті Квасилівської селищної ради.

Крім того, чому пан Горбатюк одноосібно вирішив, що в цьому районі і на цій земельній ділянці обов’язково мають бути саме п’ятиповерхові будинки? Як мінімум, частину даної території потрібно зберегти для створення там рекреаційної зони – місця для відпочинку квасилівчан. Саме тому, після закінчення усіх документальних процедур, політична партія «Сила Людей» наполягатиме на проведенні громадських слухань, адже ми переконані, що саме мешканці Квасилова, а не селищний голова та депутати, мають визначити, які об’єкти будуть розміщені на земельній ділянці за кафе «Затишок».

Нагадаємо, у червні минулого року громада Квасилова не дозволила селищній раді виділити земельну ділянку поблизу кафе «Затишок» Єпархії Української Православної Церкви Московського Патріархату для будівництва на цьому місці духовно-просвітницького центру.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...