Чиновники поспішили відкрити незакінчений об’єкт

Чиновники поспішили відкрити незакінчений об’єкт

5 травня в селищі Квасилів на території Квасилівського НВК «школа-ліцей» відбулося урочисте відкриття нового футбольного майданчика зі штучним покриттям.

Символічну стрічку перерізали чемпіон України з легкої атлетики Ярослав Голуб, капітан шкільної команди з волейболу Софія Карпець, а символічний Олімпійський вогонь проніс футбольним полем кращий спортсмен Квасилівського НВК «школа-ліцей», учень 9-го класу Владислав Кротюк.

У своєму виступі голова Рівненської районної державної адміністрації Володимир Пилипчук зазначив: «Будівництво футбольного майданчика є наслідком тісної співпраці обласної, районної та місцевої влади селища, оскільки кошти на будівництво виділено з обласного, районного та селищного бюджетів. Ми повинні зробити все для того, щоб діти мали можливість  займатися спортом».

У свою чергу заступник голови облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко зазначила,  що в умовах децентралізації Квасилівська НВК «школа-ліцей» має перспективу стати опорною школою, будівництво футбольного майданчика збільшить ці шанси.

Потому учні місцевої школи провели перший матч на новому футбольному полі.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської облдержадміністрації.

Натомість відомий рівненський спортивний журналіст Сергій Татаренко звернув увагу на те, що футбольний майданчик під час відкриття ще не був до кінця готовий. «Сьогодні в Квасилові чиновники урочисто відкрили новий штучний майданчик для мініка вартістю 446 тисяч гривень. Стрічку гарно перерізали, виступали і т.д.. і жодного не засмутив той факт, що на майданчику немає розмітки» – написав Сергій Татаренко у групі «Телеспорт» соціальної мережі «Facebook». На підтвердження своїх слів журналіст виклав ось це фото.

Чиновники поспішили відкрити незакінчений об’єкт2

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...