Де поблизу Квасилова можна покупатися та відпочити?

DSCN0190

Спека, яка впродовж останніх днів лише посилюється, змушує усе менше думати про роботу. Мабуть, в такий час у кожного виникає бажання пірнути в приємну прохолоду річки чи озера та провести час біля водойми. Сьогодні портал «Інший Квасилів» знайомить вас з чотирма найкращими на наш погляд місцями поблизу Квасилова, де можна покупатися та гарно відпочити.

1. Частина ріки Устя з лівого боку від мосту поблизу заправки «UA-сервіс», якщо рухатися в напрямку Рівного.

DSCN0143

Зараз тут частіше зустрінеш рибалок, ніж прихильників відпочинку на свіжому повітрі. А даремно. Вода в цьому місці чиста і прозора, та й глибина пристойна. До того ж, тут мало хто потурбує ваш спокій, адже пробиратися сюди потрібно крізь густі чагарники.

2. Місце, неподалік від колишнього «Чорного пляжу».

DSCN0169

Ось так нині виглядає так званий «Чорний пляж». Це місце добре відоме середньому та старшому поколінню, адже кілька десятків років тому тут впродовж літа регулярно відпочивала ледь не половина Квасилова. Як бачимо, нині цю частину річки ніхто не доглядає. Вода покрилася водоростями, а пагорби довкола – кропивою та іншими бур’янами великих розмірів.

DSCN0174

Але засмучуватися не варто. Зовсім поряд – за якихось 200 метрів звідси, під розлогими вербами, знаходиться інше, досить непогане місце для купання. Щоправда, якщо вирішили провести тут свій вільний час – будьте обережні. Господарі будинків, що знаходяться біля водойми, постійно відпускають своїх немаленьких псів, що бігають поблизу місця для купання.

3. «Кладка» неподалік села Корнин за квасилівськими очисними спорудами.

DSCN0196

DSCN0199

Тут дуже полюбляють відпочивати не лише квасилівчани, але й мешканці Корнина. На цьому місці постійно можна зустріти дуже багато дітей та молоді. Вода також чиста та приємна. От лише на дні – забагато мулу, та й входити у річку не дуже зручно. Але для підлітків, які люблять попірнати у водойму з берега – саме те, що треба! Берег та сама річка у літню пору завжди переповнені відпочиваючими.

4. Водоспад поблизу водокачки в напрямку Здолбунова.

DSCN0236

Цьому місцю віддають перевагу здебільшого прихильники екстремального відпочинку. Тут молодь має можливість пострибати у водойму з верхівок високих дерев, або ж скористатися тарзанкою. Щоправда, добиратися сюди з центральної частини Квасилова дуже далеко. Необхідно пройти увесь мікрорайон «Хмільне», а потім ще – дорогу полем. Але водоспад цього вартий. Хто там бував хоч раз – підтвердить.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (5 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...