Депутат поповнив ряди опозиційної партії

Рішення приєднатися до політичної партії «Сила Людей» прийняв нещодавно депутат Квасилівської селищної ради Віктор Манжеран. Дана політична сила відома тим, що не боїться відкрито критикувати владу селища і є опозиційною до голови Степана Горбатюка.

Віктор Манжеран народився 2 грудня 1986 року в місті Рівному. У Квасилові мешкає з 6 років. Закінчив Рівненський інститут слов’янознавства за спеціальністю «Товарознавство та експертиза у митній справі». Працювати почав з 17 років. Уже в 23 став керівником, а в 25 – начальником відділу збуту ТзОВ «Світ-Лайф». На цій посаді працює і нині.

Життєве кредо: «ціную людей, які вирішують проблеми, а не створюють їх».

– Усе що ми робимо – ми робимо для людей, тож і партія наша називається «Сила Людей». У нас підібралася дуже хороша команда, тож потрібно далі обєднуватися і робити кроки, які принесуть користь нашому Квасилову і Україні в цілому, – так прокоментував свій вступ у партію Віктор Манжеран.

Нагадаємо, політична партія «Сила Людей» діє в Квасилові з листопада минулого року. Саме тоді заступник голови Рівненської районної федерації футболу Павло Дутко, освітянин Роман Чиж та інші представники громади створили в селищі два осередки «Сили Людей».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (4 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...