Депутат вимагає повернути державний прапор на адмінбудівлю у Квасилові

Вже впродовж місяця на фасаді адмібудівлі у Квасилові, що по вулиці Богдана Хмельницького, 2, відсутній синьо-жовтий державний прапор України. Саме в цьому приміщенні приймає людей староста селища, тож зникнення прапора і небажання повертати його назад впродовж настільки тривалого часу викликали обурення у представників громади.

Депутат Рівненської районної ради, квасилівчанин Павло Дутко вважає неприпустимою ситуацію, за якої селище відзначатиме великі державні свята без синьо-жовтого стяга на адмінбудівлі. Тож він звернувся до міського голови Рівного Олександра Третяка з вимогою негайно повернути прапор.

«Нагадую Вам, що синьо-жовтий державний прапор є символом України. Під цим стягом українські воїни захищають територіальну цілісність України на сході нашої держави. Вже за місяць Україна святкуватиме День Державного Прапора України та 30 річницю Незалежності України. Вважаю неприпустимою ситуацію, коли ці свята відбудуться без державного синьо-жовтого прапора на адмінбудівлі у Квасилові, адже Квасилів – українське селище, а староста – посадова особа місцевого самоврядування України» – йдеться зокрема у зверненні.

Павло Дутко додав, що у разі відсутності у Рівненської міської ради коштів, витрати із придбання та встановлення готовий взяти на себе.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...