Депутат вимагає розробити схему організації дорожнього руху по вулиці Рівненській

Офіційне звернення до голови Рівненської міської територіальної громади Олександра Третяка, начальника служби автомобільних доріг у Рівненській області Олексія Вострікова та начальника управління патрульної поліції Рівненської області Сергія Мерчука надіслав депутат Рівненської районної ради Павло Дутко.

В документі депутат, обраний від Квасилова, вимагає розробити схему організації дорожнього руху по центральній вулиці селища Рівненській, де за минулий місяць під колесами авто загинули двоє пішоходів. Павло Дутко вважає, що на цій ділянці дороги потрібно терміново встановлювати засоби обмеження швидкості, адже лише це може запобігти новим смертям. Від себе у звернені обранець висунув наступні пропозиції:

1. Встановити світлофор з кнопкою «на вимогу» на ділянці дороги між церквою та стоматологічним кабінетом по вулиці Рівненській в смт Квасилів.

2. Оновити пішохідні переходи на дорозі по вулиці Рівненській та відповідні дорожні знаки.

3. Встановити засоби обмеження швидкості «лежачі поліцейські» на дорозі по вулиці Рівненській на ділянках поблизу повороту на вулицю Вишневу і поблизу зупинки автотранспорту в центрі селища біля колишнього кафе «Еліт».

4. Встановити паркан-огорожу, що відділятиме тротуар і проїзджу частину вулиці Рівненської в районі центру селища з обох сторін вулиці.

5. Встановити камери контролю швидкості з обох сторін по вулиці Рівненській у районі центру селища.

Павло Дутко хоче скористатися своїм правом на особисту участь у розгляді свого депутатського звернення і обіцяє обов’язково повідомити виборцям про результати.

Нагадаємо, що 5 листопада на вулиці Рівненській загинув 74-річний пенсіонер, а рівно через місяць – 5 грудня – смертельна автопригода на дорозі забрала життя 76-річної жінки.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...