Депутат вимагає від міськради безкоштовного харчування у школах для дітей з особливими потребами

Депутатське звернення із вимогою розглянути на найближчій сесії міськради питання безкоштовного забезпечення харчуванням дітей з особливими потребами у школах Рівного та Квасилова надіслав на адресу голови міської територіальної громади Олександра Третяка депутат Рівненської районної ради Павло Дутко.

За словами Павла Дутка, таким чином він відреагував на звернення квасилівських батьків дітей з особливими потребами, які з нового навчального року змушені платити за харчування:

– Поки Квасилівський НВК «школа-ліцей» був у власності Рівненської районної ради, безкоштовне харчування таких дітей здійснювалося завжди. Але як тільки навчальний заклад передали на баланс Рівненської міської ради – харчування припинилося. З великим здивуванням дізнався, що у програмах шкільного харчування міськради ніколи не враховувалися інтереси дітей з особливими потребами.

 Вважаю це неправильним. Влада має стати на захист людей і полегшити життя тих мешканців Рівного та Квасилова, які цього найбільше потребують. Тож звернувся до міського голови з вимогою невідкладно розглянути це питання і внести відповідні зміни до програм шкільного харчування. Сподіваюся, що депутати всіх фракцій Рівненської міської ради мене в цьому підтримають.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...