Депутатка селищної ради не хоче оприлюднювати проект рішення про своє звільнення

Проект рішення про звільнення з посади голови постійної комісії Квасилівської селищної ради з питань гласності, законності та правопорядку Віти Кисільової подав кілька тижнів тому представник політичної партії «Сила Людей», депутат Віктор Манжеран. Опозиціонер звинувачує свою колегу в перевищенні повноважень та небажанні виконувати покладену на неї роботу.

Щоправда, на сайті селищної ради це питання в порядку денному сесії, що відбудеться наступної середи, 18 квітня, з незрозумілих причин так і не з’явилося.

Як розповів Віктор Манжеран, даний проект рішення він зареєстрував у секретаря селищної ради заздалегідь, дотримуючись усіх норм та законів, а також регламенту:

– На минулій сесії селищної ради, що відбувалася в лютому, депутат та голова постійної комісії з питань гласності, законності та правопорядку Віта Кисільова звітувала перед присутніми за пророблену роботу. Оприлюднила вона згодом цей звіт також і на офіційному сайті. Ми всі послухали. Але невдовзі зясувалося, що жодного разу впродовж 2017 року комісію, якою керує пані Кисільова, вона не скликала! З цього можна зробити висновок, що голова комісії або розповідала про те, чого не робила, або ж регулярно перевищувала свої повноваження, ухвалюючи рішення, що входять до компетенції постійної комісії з питань гласності, законності та правопорядку одноосібно, не рахуючись з думкою інших депутатів.

Є у нас і багато інших претензій до Віти Кисілової. Зокрема, як голова постійної комісії селищної ради сьомого скликання з питань гласності, законності та правопорядку та як особа, відповідальна за ведення офіційного сайту Квасилівської селищної ради, пані Кисільова не оприлюднила на згаданому сайті жодного проекту рішення пленарних засідань сесій Квасилівської селищної ради від 26 грудня 2017 року та 14 лютого 2018 року, чим змусила усіх депутатів Квасилівської селищної ради одразу 13 разів порушити Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» під час голосування за неоприлюднені проекти рішень. Ту ж саму ситуацію ми спостерігаємо і зараз. Якщо людина не має часу, щоб виконувати свою роботу, за яку мешканці Квасилова платять їй зарплату зі своїх податків – нехай звільняється.

Нещодавно запитував, чому нашого питання немає в порядку денному, у селищного голови Степана Горбатюка. На що він настійливо рекомендував мені забрати цей проект рішення і не згадувати про нього на сесії. Але я робити цього не збираюся. Є чимало депутатів, які можуть набагато краще виконувати роботу голови комісії з питань гласності, законності та правопорядку, ніж це робить пані Кисілова. Принаймні, при них комісія буде хоча б збиратися і працювати.

Нагадаємо, що це вже не перший випадок, коли Квасилівська селищна рада без усяких пояснень відмовляється розглядати питання, які готує опозиція. Так у січні 2017 року влада так само не винесла на засідання виконавчого комітету проект рішення про фінансування харчування вихованців Квасилівського ДНЗ (ясла-садок) на сто відсотків коштом селищного бюджету, авторами якого були представники політичної партії «Сила Людей» Павло Дутко і Роман Чиж.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (4 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...