Депутати не хочуть, щоб у КП «Житловик-1» були конкуренти

Не виконувати зобовязання антимонопольного комітету щодо проведення конкурсу з визначення виконавця послуг із вивезення побутових відходів на території Квасилова вирішили депутати селищної ради під час попереднього засідання сесії селищної ради. Таким чином, сміття, як і раніше, вивозитиме колективне підприємство «Житловик-1», що вже багато років є монополістом на ринку надання цих послуг в Квасилові.

Як стало відомо, кілька місяців тому представники антимонопольного комітету встановили, що Квасилівська селищна рада порушує норми законодавства не вносячи збирання та вивезення твердих побутових і негабаритних відходів з прибудинкових територій багатоквартирних будинків та індивідуального житлового фонду Квасилова в перелік послуг, право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах.

Селищний голова Квасилова Степан Горбатюк запропонував депутатам усунути дані порушення та проголосувати за проведення відповідного конкурсу:

– Ми маємо жити в межах закону. Якщо нас зобовязали внести подібні зміни, потрібно це зробити.

Але підтримки з боку депутатів пан голова так і не знайшов. Зокрема, депутат селищної ради, а заодно – і один з керівників КП «Житловик-1» Ніна Волошина (на фото) нагадала, що саме її підприємство у 1992 році вирішило проблему зі сміттям, яка тоді буда дуже актуальною і навіть продемонструвала усім присутнім відповідні фотографії:

– Це право депутатів, проводити конкурс, чи ні. Тож нехай депутати і вирішують, ми ж конкурсу не боїмося.

У підсумку, переважна більшість депутатів селищної ради проголосувала проти включення послуги з вивезення сміття в перелік таких, право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...