Депутати не послухали Горбатюка, відмовившись продавати землю

Знову не знайшлося потрібної кількості голосів серед депутатів Квасилівської селищної ради (Рівненщина), щоб ухвалити рішення про продаж земельної ділянки розміром 1,6 гектари по вулиці Молодіжній, 62. Не підтримали обранці і альтернативну пропозицію щодо передачі згаданої землі в оренду.

Як відомо, дану земельну ділянку, на якій знаходиться незавершене будівництво, селищний голова Квасилова Степан Горбатюк хотів продати вже не вперше. Але ні на сесії у березні, ні зараз депутати до його аргументів не прислухалися. Таким чином, земля залишилася у власності територіальної громади.

Одним із депутатів селищної ради, які голосували проти продажу земельної ділянки по Молодіжній, 62 став представник політичної партії «Сила Людей» Віктор Манжеран:

– Вільної землі в Квасилові залишилося дуже мало, тож нею потрібно розпоряджатися більш грамотно, ніж це хоче робити Горбатюк. Так ми дізналися, що забудовник хотів придбати такий великий шмат землі для того, щоб побудувати поблизу багатоповерхівки окремо парковку для авто, а також гаражі. Але хіба це доцільно, якщо поряд знаходиться одразу кілька гаражних кооперативів?

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...