Депутати-прогульники Квасилівської селищної ради: хто вони?

В розпорядження порталу «Інший Квасилів» потрапив графік відвідування депутатами Квасилівської селищної ради чергових та позачергових сесій впродовж 2017 року. З нього стає зрозуміло, що в раді існують серйозні проблеми з дисципліною. Так з 26 депутатів одразу 8 пропустили більше 50 відсотків пленарних засідань сесій. Відповідно, згідно із законом, усі вони є претендентами на відкликання.

Найменш дисциплінованим депутатом Квасилівської селищної ради є Роман Ходомай, обраний по виборчому округу №8 (вулиця Молодіжна, 42). Він пропустив одразу 11 з 13 пленарних засідань впродовж 2017 року, що становить 84 відсотки.

Друге місце серед депутатів-прогульників посідає Сергій Тильчик, що представляє виборчий округ №18 (вулиці Хмільна та Дачна). Цей обранець не прийшов на 9 засідань селищної ради (69 відсотків).

На восьми засіданнях сесій (61 відсоток) були відсутні такі депутати: Віталій Биць, виборчий округ №23 (вулиці Біла та Тиха), Світлана Корень, виборчий округ №14 (вулиця Давня) та Мирослава Никітюк, виборчий округ №3 (вулиця Молодіжна, 1).

І, нарешті, 7 з 13 сесій (53 відсотки) пропустили Наталія Жулавнік, виборчий округ №7 (вулиця Молодіжна, 40), Богдан Колодяжний, виборчий округ №9 (вулиця Молодіжна, 44) та Наталія Найденко, виборчий округ №16 (частина вулиці Богдана Хмельницького та вулиця Соборна).

Як відомо, частина 2 статті 37 Закону України «Про статус депутата місцевих рад» наголошує, що підставою для відкликання депутата місцевої ради є у тому числі пропуск ним протягом року більше половини пленарних засідань ради.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...