Депутати прийняли зміни до селищного бюджету (повний список видатків)

Депутати прийняли зміни до селищного бюджету (повний список видатків)

Зміни до переліку об’єктів, видатки на які у 2015 році будуть здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку Квасилова затвердили сьогодні, 24 березня, депутати під час пленарного засідання сесії Квасилівської селищної ради.

Відтак, додаткові кошти влада селища спрямує на наступні об’єкти та роботи:

1. Капітальний ремонт теплових мереж підвального приміщення у Квасилівському ДНЗ – 200 тисяч гривень.
2. Капітальний ремонт житлового будинку по вулиці Молодіжній, 28 – 125 тисяч гривень.
3. Капітальний ремонт ліфтів квасилівських дев’ятиповерхівок – 300 тисяч гривень.
4. Капітальний ремонт внутрішньобудинкових мереж холодного водопостачання та каналізації житлових будинків по вулиці Молодіжній, 1, 28, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, вулиці Рівненській, 1, 2, вулиці Богдана Хмельницького, 1 – 135 тисяч гривень.
5. Капітальний ремонт систем обліку електропостачання в житлових будинках по вулиці Рівненській, 1, 2, вулиці Молодіжній, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48 – 41 тисяча 745 гривень.
6. Виготовлення та встановлення пам’ятника та меморіальної дошки загиблому в зоні АТО воїну Олександру Суліцькому – 22 тисячі гривень.
7. Капітальний ремонт меліоративних каналів вулиць Давня та Зелена – 30 тисяч гривень.
8. Реконструкція водопроводу по вулицях Хмільна та Дачна – 80 тисяч гривень.
9. Реконструкція фасаду (заміна вікон) в будинку по вулиці Рівненській, 1 – 73 тисячі 250 гривень.
10. Будівництво міні-футбольного поля (співфінансування) – 30 тисяч гривень.

Крім того, депутати виділили додатково з загального фонду бюджету 8 тисяч гривень на благоустрій спортивного майданчика «Піщанка» по вулиці Вишневій, а також 10 тисяч гривень на другу чергу встановлення вуличного освітлення на вулиці Мирній.

Між тим, задоволеними подібним розподілом коштів залишилися не усі. Приміром, член громадської організації «Новий Квасилів», депутат селищної ради Роман Чиж вважає, що громадськість не зможе проконтролювати, чи використають за призначенням частину коштів, закладених в бюджеті:

– Щороку селищна рада виділяє багато сотень тисяч гривень нібито на ремонт внутрішньобудинкових теплових мереж та мереж холодного водопостачання, а також покрівель дев’яти- і п’ятиповерхових будинків. Але потім в багатьох випадках виявляється, що подібні роботи або не проводилися, або люди робили це власним коштом. Вважаю, що видатки на деякі статті бюджету розвитку дуже завищеними. Їх необхідно переглянути.

Щоправда, пропозицію Романа Чижа більшість депутатів селищної ради не підтримали.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...