Депутати злякалися своїх виборців і не прийшли на сесію (+фото)

Так і не відбулася запланована 18 позачергова сесія Квасилівської селищної ради сьогодні, 9 червня. Для того, щоб її розпочати, не вистачило кворуму – з 26 депутатів зареєструвалося тільки 9.

Як відомо, 24 травня цього року, на позачерговій сесії Квасилівської селищної ради депутати майже одноголосно ухвалили скандальне рішення про виділення землі Рівненській Єпархії Української Православної Церкви Московського Патріархату для будівництва Духовно-просвітницького центру, що мав постати на болоті поблизу кафе «Затишок». Подібні дії обранців викликали серйозне обурення з боку квасилівської громади, яка бажала, щоб на цьому місці побудували дитячий садок. Уже за кілька днів люди зібралися в кабінеті селищного голови і змусили його своїм розпорядженням зупинити виконання рішення Квасилівської селищної ради від 24 травня 2017 року № 458 «Про розгляд заяви Рівненської Єпархії УПЦ» та скликати позачергову сесію, на якій мало повторно розглядатися дане питання.

На сьогоднішню сесію прийшло багато пікетувальників. Одні з них вимагали скасувати рішення про виділення землі Єпархії УПЦ МП, інші – в переважній більшості немісцеві – виступали за будівництво Духовно-просвітницького центру.

Селищний голова Квасилова Степан Горбатюк так і не зміг пояснити, з чим пов’язана відсутність депутатів на засіданні. Він зазначив, що одні з них попередили, що їх не буде, а інші просто не відповідають на телефонні дзвінки. У той же час в приміщенні селищної ради були помічені депутати серед числа працівників апарату, які заглядали в зал засідань, але відмовлялися реєструватися.

У підсумку, селищний голова оголосив пленарне засідання таким, що не відбулося. Чергова сесія Квасилівської селищної ради призначена на 10 липня.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...