Дев’ятиповерхівка у Квасилові «тріщить по швах»

Дев’ятиповерхівка у Квасилові «тріщить по швах»

Справжніми заручниками бездіяльності квасилівської влади стали мешканці верхніх поверхів найстарішого дев’ятиповерхового будинку селища, що знаходиться по вулиці Молодіжній, 34. Будинок знаходиться в стані, наближеному до аварійного. Але продати власні квартири люди у ньому також не можуть, адже стіни помешкань вкрилися грибком і ніякий ремонт не допомагає.

Як розповіла мешканка однієї з квартир, що знаходиться на 9-му поверсі будинку по вулиці Молодіжній, 34 Ольга Калашнікова, оселею, у якій проживає вона та її родина, не хоче більше займатися навіть ріелтор:

– Наша квартира знаходиться в дуже поганому стані. Не зважаючи на те, що постійно робимо ремонт, стіни все одно вкриваються грибками, які ніяк не можна вивести. Уся проблема в тому, що на фасаді будинку з часом утворилися тріщини між швами великих розмірів, через які сирість потрапляє в нашу оселю. Неодноразово скаржилися працівникам колективного підприємства «Житловик-1», яке має підтримувати будинки у задовільному стані. Але там відповіли, що Квасиліська селищна рада не заплатила кошти ще за попередню обробку швів, яка здійснювалася впродовж двох років. Тож на ще один ремонт стін будинку найближчим часом сподіватися не варто.

От і виходить, що ні жити в таких умовах люди не можуть, ні змінити житло на інше їм не вдається. Що стосується влади та комунальників, то вони продовжують займати позицію «моя хата скраю».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...