Діти вже тиждень мерзнуть у школі та дитсадку селища

Впродовж усього Великоднього тижня батьки квасилівських дітей безперервно скаржаться на холодні неотоплені приміщення у селищних дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) та навчально-виховному комплексі «школа-ліцей». Влада ж Квасилова у цій ситуації виявилася неспроможною вирішити проблему, пасивно очікуючи, коли знову настане тепло.

Першим на сполох забив квасилівський громадсько-політичний діяч Дмитро Сільман, який минулої середи, 19 квітня, написав у «Фейсбуці» ось таке повідомлення: «Садочок. Шоста група. В ігровій +13. В спальні +12. Вихователь каже, що відключили тепло, коли на вулиці потепліло. Коли пішло похолодання​, назад не включили. В Рівному про здоров’я дбають по-іншому: батареї знову гарячі».

Уже незабаром почали обурюватися і інші батьки. Серед них, і квасилівчанка Наталія:

– Чому не можна увімкнути опалення в дитячому садочку та школі? Чому ми викидаємо гроші на аптеки та лікування наших дітей? Діти заслуговують бути в теплі. Але в багатьох батьків немає іншого виходу, як вести їх у холодні приміщення. Якщо навіть проблему і вдасться вирішити, вже зараз зрозуміло, що чимало дітей все одно потрапить до лікарні.

Натомість, селищний голова Квасилова Степан Горбатюк в телефонній розмові зазначив, що займатися вирішенням цього питання має не він, а райдержадміністрація та районна рада:

– Холодно в навчальних закладах тому, що котельня відключена. Цим займалася райдержадміністрація, а підприємство «Рівнерайкомуненергія», що постачає тепло, знаходиться на балансі районної ради. Буду розмовляти з цього приводі із районною владою.

Як відомо, ще 13 квітня з’явився наказ начальника відділу освіти Рівненської райдержадміністрації Олександра Набочука щодо необхідності відновити опалення приміщень навчальних закладів району в період з 18 по 28 квітня цього року. Але навряд чи в Квасилові цей наказ виконають. Спеціалісти стверджують, що на відновлення системи опалення у селищі потрібно близько тижня, тож влада просто тягне час, очікуючи, коли знову потепліє.

Натомість голова громадської організації «Новий Квасилів» Павло Дутко переконаний, що влада селища не повинна стояти осторонь настільки важливих питань і брати відповідальність на себе:

– Селищний голова пан Горбатюк мав би хоча б зустрітися з батьками і пояснити їм ситуацію, попросити вибачення за холодні батареї в навчальних закладах, але він, на жаль, не зробив навіть цього. Очевидно, що приміщення дитсадка та школи потребують додаткового утеплення стін та вікон. До речі, член нашої організації Віталій Орлюк ще рік тому звернувся до влади Квасилова з пропозицією провести подібний аудит в дитсадку. Після дуже довгого вмовляння, аудит таки провели, але коштів для подальшого утеплення селищний голова, у підсумку,  так і не знайшов.

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...