Дітям роздали дорогі цукерки невідомої якості? (+відео)

У свідомій закупівлі цукерок за завищеною ціною звинуватив керівництво Квасилівської селищної ради депутат Віктор Манжеран, який є членом політичної партії «Сила Людей». Крім того, за словами опозиціонера, на подарункові набори відсутні будь-які сертифікати якості, тож невідомо, чи можна було взагалі дарувати такі цукерки дітям.

Про це Віктор Маржеран заявив під час засідання сесії селищної ради, зазначивши, що було чимало постачальників, які пропонували придбати владі Квасилова нічим не гірші цукерки за значно нижчою ціною:

– Селищна рада виділила більше 21 тисячі гривень на закупівлю цукерок для дітей. Хоча придбати солодощі можна було значно дешевше. Принаймні, кілька фірм пропонували якісні подарункові набори за цінами виробника – по 65 гривень. Натомість влада усі ці варіанти відкинула і через свою представницю Віту Кисільову придбала у квасилівського підприємця Григорія Шепеляка майже такі ж цукерки за 102 гривні. Виникає запитання, навіщо так переплачувати і хто за це буле відповідати?

Крім того, неналежним чином оформлені документи на придбання цукерок, а деякі з них – взагалі відсутні. Я багато років працюю у сфері продажу цукерок, але вперше бачу, що у накладних взагалі не зазначено, скільки грамів має подарунок. Вимагав у селищного голови Квасилова Степана Горбатюка показати мені сертифікати якості на придбані цукерки, на що він мені відповів, що подібні папери будуть тільки в січні наступного року. А подарунків уже немає. Виходить, дітям роздали цукерки невідомої якості? Як на мене – це злочин.

Нагадаємо, що солодкі подарунки дітям Квасилова працівники селищної ради роздавали 19 грудня у будинку культури на День Святого Миколая.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (4 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...