Дівчат-втікачок знайшли та повернуть до реабілітаційного центру

Дівчат-втікачок знайшли та повернуть до реабілітаційного центру

Після трьох днів невпинних пошуків правоохоронцям вдалося встановити місцезнаходження 14-річної квасилівчанки Карини (на фото) та її на рік старшої подруги Єлизавети з Рівного, які нещодавно втекли разом з Центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що в селі Олександрія Рівненського району.

Карину та Єлизавету керівник кримінальної міліції у справах дітей обласного апарату Ірина Чорна спільно з керівником СКМСН Рівненського райвідділу Геннадієм Рафальським та старшим оперуповноваженим СКМСН міськвідділу Олександром Ємцем знайшли у помешканні товариша Карини, що у селищі Квасилів. Коли правоохоронці спілкувалися із хлопцем та оглядали кімнату, вони знайшли дівчат у дивані. Юнак пояснив, що вони у нього перебували лише кілька годин і планував зателефонувати до міліції.

Правоохоронцям дівчата пояснили, що до того, як приїхати до хлопця, вони гостювали у тітки неповнолітньої Єлизавети, яка мешкає у Рівному. Про їхню втечу не розповідали. А втекли з Центру тому, що їм не подобався постійний нагляд та контроль з боку вихователів закладу, а також відповідно суворий режим проживання там.

Проте дівчатам таки доведеться повернутися в реабілітаційний центр, доки вони не закінчать навчатися у школі.

Про це повідомляє Марія Юстицька з Рівненського РВ УМВС України в Рівненській області.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...