До числа призерів не потрапили

Лише один раунд плей-офф відкритого зимового чемпіонату Здолбунівського району з міні-футболу пам’яті Ярослава Гайдучика вдалося подолати команді «Зірка-Квасилів». А от стадія 1/8 фіналу стала для наших земляків останньою на турнірі.

Посівши третє підсумкове місце у власній групі, «Зірка-Квасилів» вийшла до 1/16 фіналу, де розгромила «Метеор-РПЧ» – 4:0. Але тішилися квасилівчани недовго. Вже наступного дня вони поступилися в 1/8 фіналу укомплектованій групою професіональних гравців «Діані» – 1:2, припинивши свої виступи в змаганням.

Переможцями ж зимового чемпіонату Здолбунівського району сезону 2018 року стали гравці команди «Benny Hill», які у фіналі в серії післяматчевих пенальті здолали кривдника «Зірки-Квасилів» – «Діану».

Вже невдовзі – 27 січня, розпочнеться відкритий зимовий чемпіонат Рівненського району з футболу. У ньому, за попередньою інформацією, візьме участь команда ФК «ЛМЗ-Квасилів».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)