До квасилівських бійців з зони АТО волонтерська допомога не доходить?

207667_1

Один з квасилівських бійців, який воює у складі рівненського батальйону територіальної оборони «Горинь» на сході України, поскаржився, що ні він, ні інші солдати, не отримали жодної гуманітарної допомоги, яку регулярно відправляли їм волонтери з Рівненщини. Про це повідомив депутат Рівненської обласної ради Степан Молчан на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Квасилівчанин, що служить в “Горині”, дзвонив землякам. Каже, що їх батальйон нічого не отримує з волонтерської допомоги. Купують на місці за свої, кревні. Друзі, давайте перевіримо цю інформацію чи бува командування не зажимає» – пише Степан Молчан.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...
 • Бакалавр

  Ось в пт, сб, нд в клубі збирали знову допомогу, треба також взяти до уваги і проконтролювати чи дійде вона до наших земляків.

 • Oxana Yezerska

  Нарешті правдива стаття, до них справді не доходить допомога, лише що кому особисто пересилали!!

 • Сергей

  Вже місяць проходить акція по сбору коштів для придбання амуніції. Патріотичні жителі та підприємці Квасиліва зібрали біьше 30000 гр. та придбали військове спорядження для 7 жителів селища. Один з них отримав амуніцію безпосередньо на Тучинському полігоні,інші отримали за допомогою військомату . До речі , всім бажаючим приєднатись до акції необхідно звернутись в бухгалтерію селищної ради. Скринька для збору коштів також є в бувшому цілодобовому магазині. Всі подробиці акції можна отримати у Котовського А.

  • Патріот

   Я б свої гроші селищній раді не довірив би.

 • Патріот

  Прикол в тому, що найбільш агресивно вимагають від квасилівчан скидатися на допомогу армії ті, хто багато років працювали на Януковича і ПР, Це через вас, нешановні, на сході України почалась війна. І ніхто з вас до цих пір так і не попросив пробачення в народу. А за нас не хвилюйтеся, ми знаходимо способи допомогти солдатам.

 • Адмін

  Айпі-адреса селищної ради заблокована. Працівники цієї установи в робочий час мають займатися роботою, а не паскудити на сайті опонентів свого начальника.