Допоможіть врятувати Сергійка Лисюка!

Допоможіть врятувати Сергійка Лисюка!

Триває збір коштів на операцію для маленького дворічного квасилівчанина Сергійка, у якого хворе серце. Як повідомила мама дитини Олена Лисюк, змінився номер картки, на яку можна перераховувати кошти.

Олена Лисюк сказала, що станом на сьогодні зібрано уже 12 тисяч гривень, але цього поки недостатньо для оплати операції:

– Вдячна усім, хто перераховує нам кошти. Нещодавно пошкодилася попередня картка «Приватбанку», на яку надсилали нам пожертви, тож днями я оформила нову. Їздили з Сергійком у Київ до лікарів на повторну консультацію. Там нам рекомендували робити операцію ще до нового року. Часу залишається дуже мало. Крім того, операція уже коштуватиме 27 тисяч гривень, а не 25, як думали раніше, адже виріс курс євро.

Нагадаємо, що Сергійко Лисюк народився з вродженою вадою серця – відкритим артеріальним клапаном. Найближчим часом йому потрібно зробити операцію на серце в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені Миколи Амосова у Києві. Але сім’я Сергійка не має змоги самостійно оплатити вартість операції.

Номер нової карти «Приватбанку», на яку можна перераховувати кошти на операцію Сергійкові: 5168 7572 9777 8914. Лисюк Олена Анатоліївна.

Контактний телефон: 067-278-96-49.

Групи допомоги Сергійкові Лисюку в соціальних мережах:

«Вконтакті»: http://vk.com/club104175803

«Однокласники»: http://ok.ru/proshuvskh

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...