Дутко звернувся до Третяка з приводу тарифів на тепло

З пропозицією встановити єдиний тариф на послуги з теплопостачання для населення Рівного та Квасилова у розмірі 1913 гривень 16 копійок за одну гігакалорію звернувся до голови виконкому Рівненської міської ради Олександра Третяка депутат Рівненської районної ради Павло Дутко.

Про це Павло Дутко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«У вівторок, 9 листопада 2021 року виконавчий комітет Рівненської міської ради та своєму засіданні розглядатиме питання «Про встановлення тарифів КП «Рівнетеплоенерго» Рівненської міської ради». Зокрема, у проєкті рішення з даного питання йдеться, що тарифи для населення Квасилова на послугу з постачання теплової енергії планують збільшити до розміру 2674,82 гривні за гігакалорію. Для порівняння, тариф для населення міста Рівного виконком Рівненської міської ради затвердив на рівні 1913,16 гривень (підприємство ТОВ «Рівнетеплоенерго»), компенсувавши частину тарифу коштом міського бюджету.

 Вважаю, що жителі Квасилова, як мешканці однієї з Рівним територіальної громади, повинні отримувати тепло за таким же тарифом, як і обласний центр, а не значно вищим. Саме для того, щоб тариф на теплову енергію у Рівному та Квасилові був єдиним, я, як депутат Рівненської районної ради, голосував 22 червня 2021 року за передачу підприємства КП «Рівнерайкомуненергія» (нині – КП «Квасилівтеплоенерго») у комунальну власність Рівненської міської ради.

 Зважаючи на вище наведені факти, керуючись ст. 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», прошу внести наступні зміни до проєкту рішення «Про встановлення тарифів КП «Рівнетеплоенерго» Рівненської міської ради»:

 1. Застосувати тариф на послугу з постачання теплової енергії для потреб населення Квасилова не вище 1913 гривень 16 копійок за гігакалорію (з ПДВ) з початку та до кінця опалювального періоду 2021-2022 років.

 2. Компенсувати різницю між економічно обґрунтованим і реально встановленим тарифом коштом бюджету Рівненської міської ради» – йдеться у депутатському зверненні Павла Дутка.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...