Два проєкти громадського бюджету від Павла Дутка допустили до голосування (+відео)

Вже наступного року в Квасилові можуть зявитися парк відпочинку та пішохідна набережна вздовж ріки Устя. Це трапиться у разі, якщо жителі селища у вересні активно голосуватимуть за відповідні великі проєкти громадського бюджету, подані депутатом Рівненської районної ради Павлом Дутком.

Минулого тижня координаційний комітет ухвалив рішення допустити проєкти Павла Дутка під назвами «Благоустрій території поблизу вулиці Перспективної в смт Квасилів» та «Облаштування пішохідної набережної вздовж річки Устя в смт Квасилів» до голосування.

Проти допущення до голосування проєктів, що стосуються створення рекреаційних зон у Квасилові, випустили секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян, представники його партії та громадської організації «Рівне разом», а також Володимир Валявка із ВО «Свобода». Однак їх пропозиції не голосувати за проєкти, або ж зняти їх на доопрацювання підтримки у більшості членів координаційного комітету громадського бюджету Рівного не знайшли.

Натомість депутати Рівненської міськради Олександра Коваленко та Микола Бляшин запропонували дати квасилівчанам шанс визначитися, потрібні їм у селищі такі об’єкти навколишнього середовища, чи ні. В результаті, більшість допустила до голосування проєкти Павла Дутка, за умов внесення у них змін.

Як розповів депутат Рівненської районної ради Павло Дутко, задля допущення до голосування, в проєктах довелося змінити назви, але головне, що у Квасилова з’явився шанс:

– Раніше мова йшла про парк зі штучним озером та пляж «Грабарка». На жаль, вже з перших днів у нас зявилося чимало не лише прихильників серед квасилівачан, але й супротивників з боку представників влади. Воно й зрозуміло – зайві гроші на розвиток Квасилова виділяти ніхто не хоче. Але після юридичних змін у назвах не допускати наші  проєкти до голосування не було жодних підстав.

Так, згідно з генпланом, нам поки не дозволили будувати парк на всій території між вулицями Перспективною та Молодіжною. Але ми знайшли ділянку, площею трохи менше одного гектара і саме з неї готові починати.

Те ж саме стосується і іншого проєкту. Облаштування пляжу перейменували на створення пішохідної набережної в тому ж місці. Переконаний, що якщо проєкт переможе, це буде чудове місце для відпочинку жителів селища. Раніше ми вже проводили тут кіфнофестиваль «Відкрита ніч», який усім дуже сподобався. У разі ж облаштування набережної і наведення ладу, подібні заходи можна буде проводити регулярно.

Голосування за проєкти громадського бюджету розпочнеться 17 вересня і триватиме по 1 жовтня включно на сайті https://rivne.pb.org.ua/ (цілодобово).

Проголосувати за проєкти можуть громадяни України віком від 18 років, які зареєстровані або проживають на території Рівненської територіальної громади, що підтверджується офіційними документами – довідкою про місце роботи, навчання, служби чи іншими документами, що підтверджують факт проживання на території Рівненської територіальної громади. Одна особа може особисто проголосувати не більш як за три великі проєкти та три малі проєкти.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...