Дитячий садочок та парк потрібні громаді, але не депутатам

Відмовилися включати у порядок денний питання, яке стосувалося будівництва у Квасилові ще одного комунального дитсадка та парку відпочинку депутати під час пленарного засідання сесії, яка відбулася у четвер, 14 листопада. Таким чином, обранці знехтували думкою своїх виборців, які створили відповідну петицію, що за кілька місяців набрала більше 100 підписів.

Передував засіданню сесії селищної ради пікет, який влаштували під стінами адміністративної споруди представники політичної партії «Сила Людей», громадської організації «Новий Квасилів» та просто активні громадяни.

Автором проекту рішення щодо внесення змін до детального плану території в Квасилові з метою передбачення будівництва комунального дитячого садочка та парку відпочинку на земельній ділянці, розташованій між вулицями Молодіжною та Перспективною став депутат селищної ради від політичної партії «Сила Людей» Віктор Манжеран. Але підтримки серед своїх колег він не знайшов. Рішення про включення питання до порядку денного підтримали тільки 2 обранці. Усі інші були проти або утрималися.

Голова Рівненської районної організації політичної партії «Сила Людей» і організатор пікету Павло Дутко вважає, що своїм голосуванням депутати ще раз продемонстрували свою відірваність від громади і нерозуміння проблем простих людей:

– Зараз ми спостерігаємо сумну картину, коли депутати представляють чиї завгодно інтереси: свої власні, своїх сімей, селищного голови, скандальних забудовників, але лише не громади, не виборців, які покладали на них надії.

Окрім Квасилова, я більше не знаю населених пунктів, на території яких немає жодного громадського простору, де жителі могли б відпочити на природі. Чому мешканці селища повинні їздити за 10-20, а то й більше кілометрів для проведення свого дозвілля, якщо є можливість висадити парк з усіма зручностями поруч?

Окрема мова про умови дошкільного навчання у Квасилові. Станом на сьогодні 70 дітей не можуть потрапити до ясельної групи дитсадка, а їх батьки позбавлені можливості ходити на роботу і заробляти гроші для утримання своїх сімей. Якщо ж врахувати, що чимало груп діючого дитячого садка переповнені, а ще велика кількість дошкільнят селища  навчається у Рівному та Здолбунові, необхідність будівництва ще одного такого комунального закладу в Квасилові стає більш, ніж очевидною. На жаль, очевидною для усіх, окрім наших депутатів.

Натомість Квасилівський селищний голова Степан Горбатюк пропонує квасилівчанам замість парку збудувати невеличку алею, а замість повноцінного комунального дитячого садочка одразу три приватних:

– Згідно з генпланом на цій земельній ділянці передбачений держаний дитячий садочок, але будувати його зараз немає потреби. А коли піде процес забудови, будемо повертатися до цього питання. В одному з місць між вулицями Молодіжною та Перспективною мають спорудити житловий будинок до п’яти поверхів і на нижніх його поверхах розмістяться одразу три приватні дитячі садочки. Крім того, поблизу будинку по Молодіжній, 48 з’явиться алея з пам’ятним знаком.

Серед 20 осіб, які були присутні на пленарному засіданні сесії Квасилівської селищної ради у четвер, 14 листопада, та мали право голосу, не підтримали пропозицію включення до порядку денного питання, щодо будівництва в Квасилові ще одного комунального дитячого садочка селищний голова та 17 депутатів. Ось їх прізвища:

1. Горбатюк Степан Андрійович (селищний голова)

2. Биць Віталій Володимирович

3. Білоус Тетяна Йосипівна

4. Вертелецький Микола Володимирович

5. Волошина Ніна Миколаївна

6. Горбатюк Оксана Василівна

7. Диб’як Марія Віталіївна

8. Дмиш Зіновій Іванович

9. Драчук Ірина Зіновіївна

10. Жулавнік Наталія Михайлівна

11. Іванюк Ірина Анатоліївна (секретар селищної ради)

12. Лєкарєва Наталія Іванівна

13. Мельничук Ніна Миколаївна

14. Мороз Анатолій Миколайович

15. Найденко Наталія Анатоліївна

16. Петрушин Віктор Васильович

17. Чернобривець Валерій Сергійович

18. Шум Марія Миколаївна.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...