Екс-заступника голови РДА з Квасилова районна рада віднесла до малозахищених верств населення і надала йому матеріальну допомогу

282a41ea81cc

Матеріальну допомогу в розмірі 10 тисяч гривень на лікування вирішили виділити депутати Рівненської районної ради своєму колезі, екс-заступнику голови Рівненської райдержадміністрації, квасилівчанину Миколі Жильчуку. Відповідне рішення було прийняте на сесії районної ради, що відбулася 4 липня. Нещодавно документ оприлюднили на офіційному сайті Рівненської районної ради.

Рішенням за номером 1534 Рівненська районна рада надала матеріальну допомогу 49-ти мешканцям Рівненського району, серед яких виявився і Микола Жильчук.

У рішенні, зокрема, йдеться: «Розглянувши заяви громадян про виділення матеріальної допомоги, на виконання районної програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 25 грудня 2012 року №972, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада вирішила:

Районному територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (Корейко В.А.) виділити матеріальну допомогу за рахунок коштів, передбачених в районному бюджеті на надання матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення наступним громадянам:

– Жильчук Валентині Євгенівні, жительці смт.Квасилів, на лікування чоловіка Жильчука Миколи Миколайовича в розмірі 10000,00 (десять тисяч) гривень».

Нагадаємо, що за часів президентства Януковича Микола Жильчук посідав посаду заступника голови Рівненської райдержадмінстарації (2010 – початок 2014 рр.), коли її очолювали спочатку Василь Карпенчук, а потім – Анатолій Камінський. Наразі він продовжує залишатися депутатом Рівненської районної ради, куди пройшов від нині неіснуючої партії «Сильна Україна», яка згодом влилася в Партію регіонів. Дружина Миколи Жильчука Валентина Жильчук вже багато років обіймає посаду секретаря Квасилівської селищної ради.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (3 голос (а, ів), середній бал: 3,67 із 5)
Loading...