Екс-заступника голови РДА з Квасилова районна рада віднесла до малозахищених верств населення і надала йому матеріальну допомогу

282a41ea81cc

Матеріальну допомогу в розмірі 10 тисяч гривень на лікування вирішили виділити депутати Рівненської районної ради своєму колезі, екс-заступнику голови Рівненської райдержадміністрації, квасилівчанину Миколі Жильчуку. Відповідне рішення було прийняте на сесії районної ради, що відбулася 4 липня. Нещодавно документ оприлюднили на офіційному сайті Рівненської районної ради.

Рішенням за номером 1534 Рівненська районна рада надала матеріальну допомогу 49-ти мешканцям Рівненського району, серед яких виявився і Микола Жильчук.

У рішенні, зокрема, йдеться: «Розглянувши заяви громадян про виділення матеріальної допомоги, на виконання районної програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 25 грудня 2012 року №972, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада вирішила:

Районному територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (Корейко В.А.) виділити матеріальну допомогу за рахунок коштів, передбачених в районному бюджеті на надання матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення наступним громадянам:

– Жильчук Валентині Євгенівні, жительці смт.Квасилів, на лікування чоловіка Жильчука Миколи Миколайовича в розмірі 10000,00 (десять тисяч) гривень».

Нагадаємо, що за часів президентства Януковича Микола Жильчук посідав посаду заступника голови Рівненської райдержадмінстарації (2010 – початок 2014 рр.), коли її очолювали спочатку Василь Карпенчук, а потім – Анатолій Камінський. Наразі він продовжує залишатися депутатом Рівненської районної ради, куди пройшов від нині неіснуючої партії «Сильна Україна», яка згодом влилася в Партію регіонів. Дружина Миколи Жильчука Валентина Жильчук вже багато років обіймає посаду секретаря Квасилівської селищної ради.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (3 голос (а, ів), середній бал: 3,67 із 5)
Loading...
 • s.i.r.i.e.s

  вони там шо всі охерели, кому виділили дебіли, внього бабла більше чім напевне в квасилівчан разом взяти

  • Анастасия

   Бабла більше, чім у квасилівчан разом взятих?
   Можливо я тоді чогось не знаю… Можливо будівля, яка розвалюється на очах, старий забор, який ледве закривається, та старий Жигуль, який частіше ремонтується, ніж їздить – в даний час вважається, як дорогоцінний скраб… Так би мовити рарітет…
   Або можливо ви бачили ті гроші, про які так голосливо тут пишете і безпідставно звинувачуєте чесну людину?
   Як ні, то прикрийте свою ротяку, і на майбутне не пишіть подібного, якщо немаєте ніяких вагомих доказів…
   Я Миколу Миколайовича та Валентину Євгеніївну знаю особисто, і вдома в них була неодноразово.. І скажу Вам, що багато Квасилівчан живуть набагато краще. Так що не бачили, то помовчіть…

   • s.i.r.i.e.s

    Декларацію і хворобу в студію, розбеоемо ситуацію обєктивно, також декларацію рідні з майном та земельними ділянками

    • Анастасия

     Почекайте… Спочатку Ви напишіть мені точні адреси усієї нерухомості, які на Вашу думку (чи в дійсносі) зареєстровані на імя родичів, чи безпосередньо Жильчуків, та конкретно марки авто, які Він має…. а тоді може ви і будете мати право вимагати Декларацію чи довідку. При тому що Всім відомо, що Микола Миколайович переніс інфаркт…

     • яяя

      Анастасія, не звертайте увагу на оцих покидьків…..s.i.r.i.e.s очевидно не хворів ніколи. Нехай дасть йому Бог здоровя. я не знаю Жильчука і не знав. випадково натрапив на це обговорення. Але мені шкода що люди так обливають одне одного брудом. На мою думку, якщо навіть в того самого Жильчука і є “бабло” як стверджує s.i.r.i.e.s , то це його власний гріх. А небо ж то непорожнє. А депутати молодці що виділили кошти.

 • MARAT

  Від хвороби не застрахований ніхто, сьогодні він потребує допомоги, а завтра той, хто обливає його брудом. До речі цей бруд до Жильчука може і не долетіти з цього сайту, але на писку особливо “старатєльних” зостанеться. Немає нічого протизаконного в тому, що депутату виділили матеріалку, тим більше, що її самі депутати райради і виділяли. У минулому році матеріальну допомогу на оздоровлення із державного бюджету у розмірі більше 30 тисяч гривень (кожному) отримали такі рівненські нардепи: Олег Осуховський (ВО “Свобода”), Микола Кучерук (ВО “Батьківщина), Юрій Вознюк (ВО “Батьківщина), Микола Сорока (Партія регіонів), Валентин Королюк (ВО “Батьківщина), Юрій Благодир (Партія регіонів), Віталій Чугунніков, фракція “УДАР”. Депутат Верховної Ради від “Свободи” Ігор Кривецький задекларував у 2013 році більше 52 млн грн доходів, що не завадило йому отримати 35 094 гривні матеріальної допомоги від держави. Усе законно? Усе законно! Хай депутат лікується і працює, бо працювати є над чим.

  • Адмін

   Можете детальніше пояснити, чому оприлюднення рішення районної ради, яке і так було у відкритому доступі в інтернеті і яке містить інформацію, яка має публічний інтерес, для вас рівнозначне обливанню брудом? Тим більше, що ви самі пишете, що все законно.

 • Микола

  Від хвороби незастрахований ніхто, але нехай спочатку продасть свої земельні ділянки в Здолбунівському районі , а потім просить допомоги від наших податків.