Електроенергію відключатимуть без попередження

Електроенергію відключатимуть без попередження

Аварійні відключення електроенергії здійснюватимуться у Квасилові та інших населених пунктах Рівненщини починаючи з 1 грудня цього року. Такі дії ПАТ «Рівнеобленерго» чинитиме на виконання розпорядження Державного підприємства «Національна енергокомпанія України «НЕК Укренерго».

Зокрема, в повідомлені йдеться, що «У зв’язку з виникненням дефіциту потужності, з понеділка, 1 грудня, для збереження цілісності ОЕС (Об’єднаної Енергетичної Системи) України, в Україні будуть введені графіки обмежень по потужності і енергії».

ПАТ «Рівнеобленерго» діє виключно в правовому полі України, є частиною Об’єднаної Енергетичної Системи України і має неухильно виконувати рішення Державного підприємства «Національна енергокомпанія України «НЕК Укренерго».

Відзначимо, що про вимкнення світла у таких ситуаціях населення не попереджатимуть. Графіки вводяться в дію протягом 10-15 хвилин після розпорядження головного диспетчера електроенергетичної системи України. Ним же регламентуються і тривалість та обсяги відключення електроенергії.

Як відомо, виникнення у державі дефіциту палива та гідроресурсів призвело до порушення балансу між виробництвом і споживанням електричної потужності та її нестачі в об’єднаній енергосистемі.

У зв’язку з важливістю даної ситуації ПАТ «Рівнеобленерго» звертається до всіх мешканців Рівненської області з проханням максимально обмежити споживання електроенергії, особливо у години пікових навантажень, та без зайвої потреби не використовувати потужні електроприлади.

Про це повідомляє прес-центр ПАТ «Рівнеобленерго».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...