Електроенергію відключатимуть двічі на день

Електроенергію відключатимуть двічі на день

ПАТ «Рівнеобленерго» розробив план відключень електроенергії по годинах на території Рівненщини. Таким чином, мешканці Квасиловва відтепер змушені будуть обходитися без світла двічі на добу по дві години впродовж кожного робочого дня.

З 8 грудня на території Рівненської області електроенергію відключатимуть за планом, розробленим ПАТ «Рівнеобленерго», який затвердили в оперативному режимі з огляду на тривалість запровадження таких вимкнень та з метою впорядкування обмежувальних графіків вимкнень по потужності та для інформування населення про їх введення.

Згідно з планом, електроенергію у Квасилові тепер вимикатимуть двічі на день з понеділка по пятницю з 8.30 до 10.30, а також з 15.45 до 17.45. Орієнтовні дані по вимкненнях розроблені з урахуванням проходження максимуму навантаження Об’єднаної енергетичної системи України в Рівненський області.

В планах можуть бути зміни в залежності від навантажень в Об’єднаній енергетичній системі України в Рівненський області.

У разі розпорядження головного диспетчера Об’єднаної енергетичної системи України при різкий втраті виробітку електричної енергії на генеруючих станціях та при різкому зниженні частоти, ПАТ «Рівнеобленерго» має право без попереджень та узгоджень проводити обмежувальні графіки вимкнень в Рівненський області, що вводяться в дію протягом 10-15 хвилин після розпорядження головного диспетчера електроенергетичної системи України.

Енергетики просять споживачів з розумінням ставитися до складної ситуації, що склалася, дбати про власну безпеку, не користуватися ліфтами та вимикати електроприлади, виходячи з дому.

У зв’язку з важливістю даної ситуації ПАТ «Рівнеобленерго» звертається до всіх мешканців Рівненської області з проханням максимально обмежити споживання електроенергії, особливо у години пікових навантажень, та без зайвої потреби не використовувати потужні електроприлади. Обмеження споживання електроенергії по всій області дозволить значно зменшити навантаження енергосистеми.

У разі запровадження вимкнень електричної енергії, споживачів просять не намагатися самостійно відновити електропостачання та дотримуватися правил електробезпеки.

Про це повідомляє прес-центр ПАТ «Рівнеобленерго».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...