Електронне врядування у селищі таки буде!

Електронне врядування у селищі таки буде!

Не зважаючи на небажання влади Квасилова підтримувати ідею запровадження системи електронного врядування, вона в селищі таки з’явиться. Ініціативу на себе взяли представники громадської організації «Новий Квасилів», які зобов’язалися підключити населений пункт до «Розумного міста».

В понеділок, 18 липня, голова правління громадської організації «Новий Квасилів» Павло Дутко підписав меморандум про взаєморозуміння та співпрацю з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Разом для України», метою якого є запровадження в Квасилові системи електронного врядування «Розумне місто». Система запрацює в селищі уже найближчим часом.

Електронне врядування у селищі таки буде!2

Павло Дутко переконаний, що запровадження в Квасилові системи електронного врядування «Розумне місто» допоможе громаді вирішити чимало важливих соціальних питань:

– Вірю, що пройде якийсь час, і мешканцям Квасилова більше не потрібно буде іти на поклон в кабінети до представників влади селища, а усі проблеми та питання будуть вирішуватися за допомогою Інтернету та системи «Розумне місто. Квасилів». Символічно, що в цей же день до «Розумного міста» поєдналося і Рівне, за яке меморандум підписав секретар міськради Сергій Паладійчук. Але ми зробили це на кілька годин раніше, ніж обласний центр.

Звісно, шкода, що Квасилівська селищна рада не підтримує громадськість в питанні запровадження електронного врядування, але існує Закон України «Про звернення громадян», де чітко прописані поняття електронного звернення та електронної петиції, згідно з нормами якого ми і будемо працювати.

Квасилів обов’язково перетвориться на розумне селище з електронним врядуванням, і цього процесу вже нікому не зупинити!

Квасилівські громадські активісти обіцяють, що за кілька тижнів система повноцінно запрацює. Мешканці селища зможуть користуватися такими модулями, як «Новини», «Дефекти ЖКГ», «Петиції», «Відкриті фінанси», «Відкритий бюджет» та «Електронні закупівлі».

Як відомо, наразі система електронного врядування «Розумне місто» запроваджена в більш ніж 30-ти настелених пунктах України. У Рівненській області до неї вже приєдналися Оржів, Здолбунів, Клевань, Острог, Зоря, Радивилів, Квасилів та Рівне.

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (4 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...