Федір Мисюра почуває себе ліпше, але все ще має проблеми із зором (+відео)

Федір Мисюра почуває себе ліпше, але має проблеми із зором (+відео)

Боєць АТО з Квасилова Федір Мисюра – видужує. Лікарі розповідають, що попри велику втрату крові та навіть зупинку серця, молодий організм зумів вижити. «Інвалідом не буде», — впевнено додають лікарі, зазначаючи, що квасилівчанину ще потрібно будувати Україну. Про це повідомляє «Рівне вечірнє».

У лікарні Дніпропетровська «кіборга» Федора Мисюру провідав начальник Рівненського обласного управління ДАІ Олександр Семенюк, який повернувшись з АТО, перебуває зараз у відпустці. Полковник повіз пораненому гроші, які зібрав для нього зі своїми колегами. А заодно зняв вітання від Федора.

Поранений усміхається, каже, що вижив заради доньки і дякує усім за підтримку.

Разом з тим, сьогодні, 22 січня, депутати Рівненської міської ради виділили Федору Мисюрі 25 тисяч гривень, які підуть на лікування героя. Міський голова Рівного Володимир Хомко повідомив, що на фоні загального покращення Федора, у чоловіка ще існують проблеми з зором.

Увага!

У зв’язку з діями шахраїв, родичі Федора Місюри вирішили змінити номер рахунку для фінансової допомоги на лікування квасилівського «кіборга». Відтепер кошти необхідно перераховувати на нову картку «Приватбанку», номер якої: 4149 4978 2855 8223 (Мисюра Марія Петрівна).

Нагадаємо, квасилівчанина Федора Мисюру важко поранили в Донецькому аеропорту вночі, 15 січня. За кілька днів боєць АТО прийшов до тями і поспілкувався зі своєю дружиною.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...