Фейкові дорожні стовпчики шляховиків змусили перетворити на справжні

Фейкові дорожні стовпчики шляховики перетворили на справжні

Лише після гнівної реакції водіїв-користувачів соцмереж працівники Служби автомобільних доріг встановили таки на дерев’яних дорожніх стовпчиках, що знаходяться поблизу зупинки «Квасилів-1» перед в’їздом в селище з боку Рівного, світловідбиваючу плівку. До цього стовпчики, встановлені шляховиками, аж ніяк не виконували функції, на них покладені.

Стовпчики, якими шляховики відгородили укріплений міст під дорожнім полотном, з’явилися при в’їзді в Квасилів наприкінці травня. А вже за кілька днів після їх встановлення один з водіїв, Maxim Max, в соціальній мережі Facebook написав наступне:

«Всі пам’ятаємо байку про покраску трави? От свіжа історія. Нещодавно привели в порядок дорогу ((50.566476, 26.258648). Ділянка Квасилів – виїзд на трасу Київ-Чоп. Шик, блиск, Європа (думаю).

Обабіч дороги поставили стовпчики. Ну ті, які білі такі, гарні. З світловідбиваючими смужками з обох сторін. З однієї – білі, а з іншої – червоні. Ну типу, щоб водій вночі добре бачив межі дороги. Ну я думаю – добре, покращення. Аж після кількох разів помічаю, що стовпчики ті дерев’яні. Ну нічого, думаю, грошей не виділили, і на тому можна подякувати.

Їду я тут вчора ввечері. Сутеніло. Аж ті смужки, що мають бути зі світловідбивної плівки, тупо намальовані звичайною краскою. Білою і червоною. Світло вона не відбиває анітрохи. От спеціально зупинився, щоб сфотографувати. Тож коли темно, нічого не видно.

Фейкові дорожні стовпчики шляховики перетворили на справжні2

Риторичні питання: «Навіщо воно взагалі було потрібно?!!», «Хто поставив біля своєї халупи оригінал?». А в облавтодорі начальник військової радянської закалки, так?».

Дане повідомлення почали активно поширювати мережею Інтернет громадські діячі Квасилова та Рівного. Результат не забарився. Вже незабаром шляховики усе виправили. Стовпчики так і залишилися дерев’яними, однак на них з’явилися світловідбивні елементи, які допомагають водіям краще орієнтуватися на дорозі в нічний час.

Фейкові дорожні стовпчики шляховики перетворили на справжні3

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...