ФК «ЛМЗ-Квасилів»: 7 голів у ворота Обарова!

У гарному настрої завершили першу половину чемпіонату Рівненського району серед команд вищої ліги гравці ФК «ЛМЗ-Квасилів». В останньому своєму матчі після тривалої перерви «червоно-зелені» розгромили у гостях ФК «Обарів» – 7:2.

Рівною боротьба на полі була лише в першому таймі, який завершився з рахунком 3:2 на користь квасилівчан. Після перерви ж перевага гостей вже ні у кого не викликала сумнівів. Хет-трик у складі переможців організував Роман Цілюков. Ще по два м’ячі на свій рахунок записали Тарас Топоровський та Володимир Мельниченко.

Результати інших матчів 10 туру чемпіонату району серед команд вищої ліги: ХФК «Надія» – «РОКО» – 6:4, «Продторгобладнання» – «Оріон» – 2:4, Будмаркет «Маяк» – «Славія» – 4:2, «Горинь» – «Інтеркарс» – 0:4.

Завдяки перемозі в Обарові, ФК «ЛМЗ-Квасилів» з 22 очками завершив першу частину чемпіонату на другому місці турнірної таблиці. Вище за «червоно-зелених» – лише колоденський Будмаркет «Маяк», який має 27 пунктів. Третьою іде великоомелянська «Славія» – 19 очок.

Перемогла в Обарові і квасилівська команда ФК «ЛМЗ-юніор» – 3:0. Дублери головної команди селища також посідають наразі друге місце в юнацькій лізі.

Відновляться районні футбольні змагання 18 серпня. Цього дня в рамках першого півфінального матчу кубка Рівненського району ФК «ЛМЗ-Квасилів» зіграє в гостях з городоцьким «РОКО». Наступний тур чемпіонату відбудеться аж 25 серпня. Цього дня «червоно-зелені» прийматимуть кустинську «Горинь».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)