ФК «ЛМЗ-Квасилів»: чемпіона не зупинили

Як не старалися квасилівські футболісти, однак відібрати очки у дострокового чемпіона Рівненського району великоомелянської «Славії» на власному полі так і не зуміли. «Жовто-зелені» двічі впродовж матчу виходили вперед, але не втримали власну перевагу, зазнавши поразки.

ФК «ЛМЗ-Квасилів» – «Славія» – 2:3 (1:1).

1 жовтня. 14.00. Квасилів. Селищний стадіон. 11 градусів. 60 глядачів. Оцінка поля – 3.

Арбітри: В.Кіриченко (Дубенський район), В.Ярчук (Рівне), М.Кіриченко (Дубенський район).

Квасилів: Кондрашин, Назарук, Усік, Ю.Онищук, Островський, Ткачук, Цілюков, В.Мельниченко, Р.Мельниченко, Гаврилюк, Ягелюк.

Велика Омеляна: Шамич, Скляр, Симончук, Момоток, Гордійчук, Грицак, Волох, Бречко, Удодік, Шипуков, А.Давидюк.

Голи: Ю.Онищук (24), Островський (55) – А.Давидюк (34), Момоток (70), Скляр (85).

Юнаки: О.Онищук (48) – Яремчук (19), Верешко (30)).

Квасилівчани вели у рахунку після влучних пострілів Юрія Онищука, для якого цей гол став уже десятим в нинішньому чемпіонаті, і Олександра Островського. Але кожного разу «Славія» відігравалася зусиллями Андрія Давидюка та Володимира Момотка. Кульмінація ж зустрічі настала за 5 хвилин до завершення, коли Євген Скляр вразив ворота господарів, подарувавши перемогу чемпіонам району.

Результати інших матчів 15 туру чемпіонату району серед команд вищої ліги: «Продторгобладнання» – «Горинь» – 4:1, «Інтеркарс» – «Калина» – 3:1, «Сатурн» – ФК «Городище» – +:-, «Альянс» – «Арсенал» – гра не закінчилася.

Поступившись Славії», ФК «ЛМЗ-Квасилів» опустився у таблиці з другого одразу на четверте місце. «Жовто-зелених» обійшли дядьковицький «Сатурн» та заборольське «Продторгобладнання», які мають тепер відповідно на два та одне очко більше. Але усе ще можна виправити, оскільки до завершення змагань залишається цілих три тури.

Саме свого безпосереднього конкурента – заборольське «Продторгобладнання» – ФК «ЛМЗ-Квасилів» прийматиме вдома наступної неділі, 8 жовтня. Зустріч розпочнеться о 14.00.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...