ФК «ЛМЗ-Квасилів» фінішував четвертим (+фото)

fk-lmz-kvasyliv-finishuvav-chetvertym

Завдяки серії перемог, здобутих на фініші сезону, ФК «ЛМЗ-Квасилів» завершив чемпіонат Рівненського району серед команд вищої ліги на високому четвертому місці. В заключному турі «жовто-зелені» під проливним дощем на власному полі здолали обарівський «Арсенал-Факел», хоча й діяли практично весь матч у меншості.

ФК «ЛМЗ-Квасилів» – «Арсенал-Факел» – 3:0 (2:0).

30 жовтня. 14.00. Квасилів. Селищний стадіон. 100 глядачів. 3 градуси. Оцінка поля – 3.

Арбітри: О.Степанюк (Хотинь), В.Пилипчук (Здолбунів), О.Чернецький (Костопільський район).

Квасилів: Котовський, Назарук, Островський, Ю.Онищук (Гордіюк, 75), Панчук, Данчук, Гірак, В.Мельниченко, Ковальчук, Р.Мельниченко, Мартинюк.

Обарів: Зайчук, Дехтяр, М.Кідун, Пуц, Чоланюк, О.Рибак, Веремчук, Новак, Мігна (Давидюк, 46), Приймачок, Чуб (Лотюк, 46).

Голи: Гірак (20, 35), Ошманін (87, з пенальті).

Попередження: Ковальчук (79), Гордіюк (82), Ошманін (90) – О.Рибак (87).

Вилучення: Мартинюк (9, навмисний удар суперника по ногах з можливістю нанесення травми).

Уже на 9 хвилині поєдинку капітан квасилівчан Володимир Мартинюк зіграв грубо, побачивши перед собою пряму червону картку. Але, залишившись у меншості, господарі поля не розгубилися. Ще до перерви Олександр Гірак двічі вразив ворота Андрія Зайчука, вчасно відгукуючись на точні передачі партнерів з флангу.

fk-lmz-kvasyliv-finishuvav-chetvertym2

У другому таймі характер гри особливо не змінився. Футболісти «Арсенал-Факела» прагнули відігратися, але реалізувати свої моменти не зуміли. Натомість, за кілька хвилин до завершення поєдинку гравця ФК «ЛМЗ-Квасилів» Ігоря Ошманіна збили у штрафному майданчику суперника і сам потерпілий чітко реалізував пенальті, довівши рахунок до розгромного – 3:0.

Результати інших матчів 18 туру чемпіонату району серед команд вищої ліги: «Калина» – «Зеніт» – +:- (неявка гостей), «Горинь» – ФК «Городище» – 3:2, «Рівес» – «Сатурн» – 1:3, «Славія» – «Продторгобладнання» – 8:0.

fk-lmz-kvasyliv-finishuvav-chetvertym3

Обігравши «Арсенал-Факел», квасилівчани не лише на мажорній ноті завершили сезон, але й піднялися на четверте підсумкове місце турнірної таблиці. Чемпіонство задовго до завершення чемпіонату оформила великоомелянська «Славія». «Срібло» і «бронзу» здобули відповідно дядьковицький «Сатурн» та кустинська «Горинь».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)