ФК «ЛМЗ-Квасилів» – головний претендент на «срібло»

Свою найбільшу виїзну перемогу в нинішньому чемпіонаті Рівненського району серед команд вищої ліги здобув ФК «ЛМЗ-Квасилів» минулої неділі. В Городищі наші хлопці розгромили місцевий однойменний клуб – 5:0, повернувши собі друге місце турнірної таблиці.

ФК «Городище» – ФК «ЛМЗ-Квасилів» – 0:5 (0:2).

3 вересня. 14.00. Городок. Сільський стадіон. 30 глядачів. 23 градуси. Оцінка поля – 3.

Арбітри: В.Коздровський, В.Ярчук, Ю.Кукса (усі – Рівне).

Городище: Димар, Бобрик, Бондар, Букарі (Кусік, 70), Виздрик, Головацький (Селепина, 65), Павлюк, Турченюк, Пахольчук, Машков, Шрамович.

Квасилів: Кондрашин, Перець (Усік, 75), Гаврилюк, Островський, Ю.Онищук (Данчук, 85), Ошманін, Арсенович, Ткачук, Мельнічук (Назарук, 85), Р.Мельниченко( Болотнюк, 63), В.Мельниченко.

Голи: Ю.Онищук (7, 19), Ткачук (47), Ошманін (69), Мельнічук (82).

Юнаки: 2:1 (Бабак (19), Плахотнік (31) – О.Онищук (8)).

ФК «Городище», який нині переживає серйозні труднощі, не зумів скласти квасилівчанам гідної конкуренції. Ще до перерви дубль оформив Юрій Онищук. Далі ж перевага гостей в рахунку тільки збільшувалася. Свій дебютний гол за ФК «ЛМЗ-Квасилів» забив новачок команди Валерій Ткачук, який раніше захищав кольори заборольського «Продторгобладнання», після чого відзначилися ще Ігор Ошманін та Олександр Мельнічук.

Результати інших матчів 12 туру чемпіонату району серед команд вищої ліги: «Калина» – «Горинь» – 5:4, «Арсенал» – «Продторгобладнання» – 2:2, «Славія» – «Сатурн» – 3:1.

Скориставшись невдачею «Сатурна» у Великій Омеляні, ФК «ЛМЗ-Квасилів» випередив команду з Дядьковичів, вийшовши на друге місце. «Славію», що очолює таблицю, вже ніхто не наздожене, а от в боротьбі за срібні нагороди квасилівчани – головні фаворити. Вони мають у своєму активі 22 очки, на два пункти випереджаючи «Сатурн» та «Калину» і провівши на гру менше за своїх головних конкурентів.

У неділю, 10 вересня, ФК «ЛМЗ-Квасилів» зіграє перенесений матч 11 туру. В Білій Криниці квасилівчани зустрінуться з «Альянсом».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...