ФК «ЛМЗ-Квасилів» громить «Альянс»

Чергову перемогу здобули футболісти ФК «ЛМЗ-Квасилів» в першості Рівненського району серед команд першої ліги. Цього разу квасилівчани обіграли в Білій Криниці місцевий «Альянс» – 3:0.

Як розповів головний арбітр матчу Валентин Левчик, гра пройшла за повної переваги представників Квасилова. Вже на першій хвилині поєдинку рахунок в матчі відкрив Олег Бондар. Ще за 6 хвилин Сергій Луцюк забив другий гол ударом головою. А крапку в матчі поставив усе той же Бондар, який на 46-ій хвилині оформив дубль – 3:0. Що стосується «Альянсу», то за весь матч господарі запам’яталися усього кількома гострими атаками.

Як і раніше, ФК «ЛМЗ-Квасилів» очолює турнірну таблицю групи «Б». На очко від «червоно-білих» відстає білокриницький «Інтеркарс». Саме ці дві команди, швидше за все, і розіграють між собою перемогу в групі «Б».

Результати інших матчів 13 туру: «Легіон» (Тайкури) – «Інтеркарс» (Біла Криниця) – 2:5, «Олімпік» (Олександрія) – ФК «Олександрія» – -:- (технічна поразка обом командам), ФК «Колоденка» – «Вікторія» (Кустин) – 2:2.

Турнірне становище лідерів: 1. ФК «ЛМЗ-Квасилів» – 29 очок (12 матчів), 2. «Інтеркарс» – 28 (12), 3. ФК «Олександрія» – 22 (12). 4. «Альянс» – 19 (11).

Свій наступний матч ФК «ЛМЗ-Квасилів» проведе в неділю, 16 серпня. Цього дня «червно-білі» в Малому Житині зустрічатимуться з ФК «Житин».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)