ФК «ЛМЗ-Квасилів»: колоденців пригальмували, але не перемогли

Дуже близькими до того, щоб обіграти вдома лідера чемпіонату Рівненського району у вищій лізі були футболісти ФК «ЛМЗ-Квасилів». Але, на жаль, втримати переможний рахунок «червоно-зеленим» не пощастило.

ФК «ЛМЗ-Квасилів» – Будмаркет «Маяк» – 1:1 (0:0).

29 вересня. 13.00. Квасилів. Селищний стадіон. 82 глядачі. 18 градусів. Оцінка поля – 3.

Арбітри: М.Яковець (Рівне), Я.Рабштина (Ставки), Д.Мічуда (Колоденка).

Квасилів: Тимощук, Перець, Мартинюк, Усік, Котович, Цілюков, Топоровський, Наливайко (Баранович, 46), Ковальчук, Бидисюк (Галушко, 46), Попрожук.

Колоденка: Случак, Кость (Римарчук, 78), Оніщук, Каращук, Самсонюк, Ахіяров (Боровець, 73), Ткачук, Гаврилюк, Каранюк (Теребійчук, 65), Мартинчук, Войцеховський (Михальчук, 57).

Голи: Топоровський (55) – Оніщук (85).

Попередження: Ковальчук (54), Мартинюк (74), Усік (86) – Ткачук (42).

Юнаки: 0:0.

До Квасилова Будмаркет «Маяк» прибув у статусі лідера та головного претендента у боротьбі за чемпіонство. У разі перемоги, колоденці зробили б ще один впевнений крок до здобуття «золота». Однак господарі поля дали справжній бій «бордово-жовтим».

У першому таймі гострішими в атаці були «будівельники», які втратили кілька відмінних нагод вийти вперед. Перерва пішла на користь квасилівчанам. Після поновлення гри вже підопічні Андрія Перця виглядали більш активними. І на 55 хвилині свій шанс використав Тарас Топоровський, який, вийшовши на ударну позицію, влучно пробив у дальній кут воріт – 1:0.

Будмаркет «Маяк» кинувся відіграватися. Але подолати захисні редути квасилівчан виявилося дуже непросто. До завершення поєдинку залишалися лічені хвилини, коли нападник колоденців Віктор Оніщук наважився на постріл здалеку, який досягнув цілі. М’яч влетів у верхній кут воріт ФК «ЛМЗ-Квасилів» – 1:1.

Хоча квасилівчани і не втримали перемогу, вони стали першою командою, яка відібрала очки у Будмаркета «Маяк» з червня цього року. Ефектна серія колоденців із семи поспіль перемог в чемпіонаті перервалася.

Результати інших матчів 15 туру чемпіонату району серед команд вищої ліги: «Продторгобладнання» – ХФК «Надія» – 3:1, «Славія» – «РОКО» – 5:1, «Оріон» – «Інтеркарс» – 1:1, ФК «Обарів» – «Горинь» – 3:2.

Зігравши унічию з колоденцями, ФК «ЛМЗ-Квасилів» так і лишився на третій сходинці турнірної таблиці. За три тури до фінішу «червоно-зелені» на 10 очок відстають від Будмаркету «Маяк» та на 4 пункти – від великоомелянської «Славії».

Свій наступний поєдинок квасилівчани знову проведуть вдома. У неділю, 6 жовтня, в рамках чемпіонату вони прийматимуть грабівський «Оріон».

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)